Autor Wątek: Marek z Warszawy  (Przeczytany 3746 razy)

marekp

  • Gość
Marek z Warszawy
« dnia: Listopad 01, 2013, 17:56:10 pm »
Witajcie!

Wlasnie wczoraj kupilem Jaguara XJR Sport kolor bordo silnik 4l 6 rzedowy. Rok 1995. Nie udalo sie wrocic do domu na kolach bo wedlug wszelkich danych stal od 2003 na nowych oponach. Sadzac po ich stanie - stal. Niestety. Trzeba je bylo wymienic wiec na razie stoi i czeka na wymiane. Nowe sa kupione i niebawem kurier je przywiezie.  Akumulator jest juz nowy. Jezdzilem nim - bardzo ladnie sie zachowuje. Plyny zmienie juz w Warszawie. Jeden jeszcze klopot. Radio i kod do radia. NIkt nie pomyslal ze to moze byc potrzebne.  Co wiecej? Jak nim wroce to napisze. Na razie mi sie podoba. Choc nie wiem na ile to jest stan oryginalny. Nie znam sie na Jaguarach. Ma lampy xenonowe. Nie ma schowka po stronie pasazera. Radio nie ma CD tyko tasmy. Pewnie da sie jakas zmieniarke zamontowac. Kod podadza (mam nadzieje) bo zostaly dane przeslane. No i jeszcze czeka mnie rejestracja. Auto z Wloch jest i na ich tablicach. Nie widzialem sladow rdzy. Nie widzialem sladow lakierowania. Na stacji diagonstycznej
 powiedzieli ze ok. Jak beda polskie numery to wbija przeglad. Licze ze ok. wtorku pojade ponownie po niego. Mam nadzieje ze dowiem sie wiecej o tym co sobie kupilem. Nie mam drugiego miejsca w garazu. Dostanie LPG moze bede jezdzil codziennie? Mam co prawda Lancera 4 lata ale moze co drugi dzien. Skrzynia biegow ladnie pracuje Nie czuje sie zmian biegow. Tak to jest. Nagle mi odbilo i kilka dni szukalem Jaguara dla siebie. No i mam.

Czy to cos na tablicy to jest drewno? Jesli to fornir cienki i mocno polakierowny.

MarekP

wlodek37

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2013, 18:49:57 pm »
Witamy !  :-tylko

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2013, 19:56:08 pm »
Witaj

Pirat

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2013, 20:33:31 pm »
Siemanko

Oktawian80

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2013, 21:23:50 pm »
Witaj na forum! :-tylko

Piotrek

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2013, 21:29:22 pm »
Witaj! :-tylko

Kod do radia dostaniesz w ASO na podstawie VIN. Gratuluje zakupu!

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 01, 2013, 22:47:40 pm »
witaj gratulacje  :-clap
 "Tak to jest. Nagle mi odbilo i kilka dni szukalem Jaguara dla siebie. No i mam. "
brawo rano wstajesz i nie wiesz że wieczorem będziesz miał Jaga dla takich chwil warto żyć
 :-clap  :-10points  :-10points  :-10points
pochwal się wyślij foty
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

marekp

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2013, 08:05:44 am »
Wiedzialem! Bo nie majac doswiadczenia wczesniej jeden wybralem. Ale nie mialem tyle pieniedzy. WIec powiedzialem ze wroce i zaplace. Ale nie pomyslalem ze daje sie zadatek. No i skonczylo sie tym, ze ktos kupil. Ten byl 3 czy 4 z kolei. Chcialem V8 ale nie bylo takich zeby mi odpowiadaly. Ktos w Bialymstoku mial rzekomo w doskonalym stanie. Ale juz na parkingu wiedzialem ze ze 3 cylindry nie pracuja. Czyli sie przejechalem. Dopiero w Krakowie dostalem taki jak chcialem. W stanie kolekcjonerskim. Za to pociagami sobie pojezdzilem. I nawet fajnie. Mam ten kod VIN. Ktos mi mowil ze jest jeszcze gdzies kod pod maska ale ja nie znalazlem. Ciesze sie i troche niecierpliwie bo wtorek - sroda dopiero odbiore.

MarekP

negra

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2013, 10:09:40 am »
 :-bry :-bry

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2013, 10:23:58 am »
witam wysyłaj od razu fotki  :-super

no i szykuj go od razu na jakiś zlot masz cała zime
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

owczar

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2013, 14:53:24 pm »
Witaj na forum! :-tylko

Jag Daniels

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2013, 17:43:11 pm »
Cześć!   :-tylko

marekp

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2013, 23:39:52 pm »
W przyszlym tygodniu beda zdjecia. Na zlot chetnie pojade. Dziekuje za zyczliwe przyjecie nowego

MarekP

maras

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2013, 09:16:53 am »
Witaj i gratulacje!

Robert Kielce

  • Gość
Odp: Marek z Warszawy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2013, 10:36:51 am »
Witamy na forum! :-tylko