Autor Wątek: Nowa skóra na przednie fotele zamowienie z uk  (Przeczytany 1680 razy)

Offline Chawka

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Nowa skóra na przednie fotele zamowienie z uk
« dnia: Wrzesień 18, 2013, 15:10:04 pm »
Witam!

Przeglądając angielskiego ebay'a natknąłem się na taką ofertę

http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-XJ40-Front-Seat-Conolly-Hide-Leather-ABSOLUTE-BARGAIN-PRICED-TO-CLEAR-/290904059414?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43bb3bae16

Wysłałem już zapytanie odnośnie wysyłki do PL, czekam na odpowiedz.

Może któryś z forumowiczów byłby również zainteresowany kupnem, wtedy przesyłka miała by większy sens. Myślę, że cena bardzo atrakcyjna jak za poszycie obu przednich foteli.

Offline sebek1111

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 253
Odp: Nowa skóra na przednie fotele zamowienie z uk
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2013, 16:46:02 pm »
Cena swietna, szkoda ze nie czarna bo bym bral :(

Jesli z nimi korespondujesz to moze spytaj czy nie maja czarnej, w sumie to na jeden fotel bym potrzebowal, ale w tej cenie to i dwoma kompletami bym nie pogardzil.

Offline katar83

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.019
Odp: Nowa skóra na przednie fotele zamowienie z uk
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2013, 22:09:11 pm »
Ja zamowilem ta skore jakos w zeszlym roku. W tej cenie to grzech bylo nie kupic, nawet do napraw obecnej skory, mozna uzyc gotowych elementow i bedzie duzo taniej. Jeden minus - ta skora jest do wczesnych modeli z podglowkiem na jednym centralnym mocowaniu. W zasadzie wielkiej roznicy nie robi bo mozna otwor pokleic i wykroic nowe ale warto wiedziec :)
Skora widac ze lezala pare lat ale po kilku miesiacach w domu i nawilzeniu, zrobila sie super :)

mannnone

  • Gość
Odp: Nowa skóra na przednie fotele zamowienie z uk
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2013, 15:10:20 pm »
z czerwonym obszyciem jakby mieli to biore:)