Autor Wątek: Niedziela z Jaguarami w Restauracji "Stylowa" w Ostrowcu Świętokrzyskim  (Przeczytany 2299 razy)

Offline Sabbath

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 161
Witam serdecznie jako właściciel Restauracji "Stylowa" mieszczącej się w Ostrowcu Świętokrzyskim zapraszam wszystkich miłośników marki na spotkanie w restauracji przy pysznej pizzy, daniach obiadowych, piffku i nie tylko oraz na wymianie doświadczeń związanych z naszymi kotami.
Pomysł na spotkanie powiązałem z tym że musiałem poświęcić (sprzedać) dwa Jaguary tj. Mark IX i 420G żeby ten lokal powstał, dlatego miło by mi było gościć koty i ich właścicieli oraz pasjonatów marki wiedząc że nie na marne rozstałem się z dwoma moimi pupilami na rzecz czegoś co jeszcze przyciągnie osoby lubiące ta markę.
Parking mogę zarezerwować przed lokalem dla naszych aut po numerach rejestracyjnych także miejsce będzie. Przy okazji można zwiedzić okolicę (muzeum archeologiczne na Krzemionkach, malowniczy Bałtów i jego atrakcje).
Zapraszam. Moja propozycja to 09.07.2023, ale jestem też otwarty na inne terminy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2023, 09:32:58 am wysłana przez Sabbath »

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Niedziela z Jaguarami w Restauracji "Stylowa" w Ostrowcu Świętokrzyskim
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2023, 22:48:58 pm »
 Brawo fajna inicjatywa szkoda ze mam tak daleko  jcpf-animated , pozdrawiam  Maciej.
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline John76

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Niedziela z Jaguarami w Restauracji "Stylowa" w Ostrowcu Świętokrzyskim
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2023, 09:37:32 am »
Wow, faktycznie fajna inicjatywa.
Też chętnie bym przyjechał gdyby nie fakt, że mieszkam na drugim końcu Polski.
Ale życzę powodzenia w rozkręceniu takiej lokalnej społeczności właścicieli Jaguarów.