Autor Wątek: Ankieta dot. komunikacji JLR z rynkiem (klientem) do pracy dyplomowej.  (Przeczytany 2516 razy)

ktoś ŁDZ

  • Gość
Witam.
Jestem nowy na forum. Niestety nie mam swojego kociaka (jeszcze, ale kto wie kiedy), a zarejestrowałem się celem zebrania danych do pracy magisterskiej pt. „Komunikacja przedsiębiorstwa z rynkiem na przykładnie firmy Jaguar LR Łódź Sp. z o.o.”.  Przeprowadzona przeze mnie ankieta ma charakter badawczy i będzie wykorzystana wyłącznie jako zebranie niezbędnych informacji do pracy dyplomowej (jest anonimowa).
Z góry dzięki za pomoc.

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/13nsa6q87FKA1lykWeS2a7Ed7fzy9gI56mFQjDQxBHFo/viewform


Proszę aby każdy kto miał styczność z jakimkolwiek salonem Jaguara, jego reklamą lub komunikacją z nim (salon lub serwis) wypełnił ankietę (muszę zebrać ponad 100 ankiet... a już widzę jest to mega trudne).
Odpowiedź na pytanie "Czemu mogą być inne salony?", ponieważ wszystkie salony JLR mają bardzo zbliżoną formę komunikacji z rynkiem. (narzuconą odgórnie).

Pozdrawiam,
R. Kozłowski.

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: Ankieta dot. komunikacji JLR z rynkiem (klientem) do pracy dyplomowej.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2013, 10:51:13 am »
Wypełniona i wysłana - powodzenia w obronie pracy ;)
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

ktoś ŁDZ

  • Gość
Odp: Ankieta dot. komunikacji JLR z rynkiem (klientem) do pracy dyplomowej.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2013, 16:43:28 pm »
Dzięki wielki.  :-yipee
Niestety nie zdążę się bronić w lipcu (wrzesień  :-zly ), 100 ankiet nie zbiorę do 28 czerwca. Mówiąc szczerze jedynie Wasze forum mnie ratuje. Ankiet z forum 20 sztuk, z salonu 0 szt.