Dział Techniczny > Warsztaty i sklepy

Warsztat Warszawa ul. Młodnicka 58 b

(1/3) > >>

MariuszM66:
Witam bardzo serdecznie:).
W czerwcu tego roku stałem się posiadaczem Kota 4.2 V 8. I jak to bywa nie ominęły mnie pierwsze problemy z autem. Przy zakupie wiedziałem, że nie działa mi klima po jednej stronie i jest uszkodzony pojemnik wyrównawczy cieczy chłodzącej. Korzystając z forum znalazłem namiar na warsztat na ul. Młodnickiej 58 B. Wcześniej zadzwoniłem i wczoraj tam byłem. Musze powiedzieć, że z tej wizyty jestem zadowolony bo człowiek który naprawia Koty bardzo dobrze się na nich zna. Sam posiada XJ, jazda nim to przyjemność, miałem okazję jechać nim do sklepu:). Wszystko zostało usunięte i Kot już chłodzi a ciecz nie ucieka ze zbiorniczka wyrównawczego. Jeżeli ktoś szuka mechanika, który zna się na Jaguarach to bardzo polecam. Można być przy aucie podczas naprawy i dowiedzieć się wielu rzeczy na temat tych aut. Posiadają własne używane części tak, że nie ma problemu ze spinkami i itp. Zajmują się też nabijaniem klimy i to w dobrej cenie, za sprawdzenie i dobicie czynnika chłodzącego zapłaciłem 100,0 PLN. Co ciekawe wykonują różne przeróbki polegające np. na: zakładaniu nawigacji, wzmocnienia silników poprzez zakładanie kompresorów, wkładaniu silników nowszej generacji do starszych modeli kotów. Tel. do warsztatu 505-608-297. Pan Adam (mechanik) chętnie służy radą, można nabyć u niego też części używane. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania chętnie odpowiem. Zakład polecam. Pozdrawiam wszystkich użytkowników Kotów:)

monisia510:
Dobrze wiedziec bo czesto bywam w warszawie ale szkoda, ze w okolicach katowic nie znam takiego mechanika...

BlackV6:

--- Cytat: monisia510 w Czerwiec 19, 2013, 09:06:54 am ---Dobrze wiedziec bo czesto bywam w warszawie ale szkoda, ze w okolicach katowic nie znam takiego mechanika...

--- Koniec cytatu ---

CAR SERVICE w Rybniku

monisia510:
 :-thank

Raf7119:
Mogę tylko potwierdzić - Pan Adam faktycznie jest świetnym "weterynarzem"  ;D. Od wielu lat korzystam tylko z jego usług i nie raz spędzałem z nim godziny na telefonie próbując sam naprawić usterki w swojej ESCE.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej