Autor Wątek: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y  (Przeczytany 101208 razy)

Offline Feler

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 230
Odp: ZJAZD KOTÓW KĘPNO SIERPIEŃ +HARYEY-e+OLDTIMER-y
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 11, 2013, 22:19:12 pm »
Będziemy na 100% i to pewnie w towarzystwie sporego grona naszych przyjaciół mieszkających w Kępnie - będzie git, już się cieszę na ten zlot  :-10points :-super :-tylko

Służę również pomocą w razie problemów z lokalizacją czy trafieniem na miejsce do Kępna/Nowej Wsi Książęcej itp. - znam okolicę jak własną kieszeń więc poprowadzę jak po sznurku!
Najgorsze są skrajności...
XJ40 - Sovereign'87 - był :(, X308 - Daimler Long'99 - jest :)

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: ZJAZD KOTÓW KĘPNO SIERPIEŃ +HARYEY-e+OLDTIMER-y
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 11, 2013, 22:35:03 pm »
Oto koledzy Adres Stony miejsca na ktorym po Kępnie(oficjalnej części) będziemy się bawić.

www.agroturystykahubert.pl     :-za      :-tylko
NO TO SZYKUJE SIĘ ..... IMPREZA KOTÓW ::-) ZGŁOSZENIA PROSZĘ NA MAILA : rdzikizarzad@gmail.com i podawać rozmiary koszulek !!!
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: ZJAZD KOTÓW KĘPNO SIERPIEŃ +HARYEY-e+OLDTIMER-y
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 12, 2013, 08:44:33 am »
witam porozmawia z druga polowa o planach mysle ze w sobote dało by rade zebysmy przyjechali jeszcz sie odezwe w tej sprawie
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: ZJAZD KOTÓW KĘPNO SIERPIEŃ +HARYEY-e+OLDTIMER-y
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 12, 2013, 22:18:07 pm »
 no to panowie i panie po pracy poczytałem przy piwku i juz mi sie  spodobało to o czy piszeci nic tylko  pakowac sie  na wyjazd
 :-A
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

MAX

  • Gość
Odp: ZJAZD KOTÓW KĘPNO SIERPIEŃ +HARYEY-e+OLDTIMER-y
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 12, 2013, 23:19:07 pm »
PROGRAM IMPREZY ZLOTU HARLEYA DAVIDSONA oraz SPOTKANIE JAGUAR CLUB POLAND i MOTOCYKLI CIĘŻKICH W MIEJSCOWOŚCI "NOWA WIEŚ KSIĄŻECA" GMINA BRALIN,
POWIAT KĘPIŃSKI W GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM  „HUBERT”


w dniach 23-24-25.08.2013

Piątek 23.08.2013

1. Przyjęcie uczestników od rana:

- miejsce spotkania JCP – Nowa Wieś Książęca przez cały dzień
- zakwaterowanie w Hotelu

2. Występy zespołów rockowych – impreza do białego rana

Sobota 24.08.2013

1.   10.00 – Rozpoczęcie Zjazdu na Rynku w Kępnie
2.   12.00 – Pokaz Samochodów i Motocykli oraz Parada 
3.   16.00 – Konkursy i rozdanie nagród m.in.za najpiękniejszego „KOTA ZJAZDU” oraz losowanie wycieczki zagranicznej na tydzień dla dwóch osób dla uczestników zlotu.
4.   Przejazd Paradny przez miasto połączony z dojazdem na miejsce Imprezy (Nowa Wieś Książęca). Możliwy mini Rajd trasą przez najpiękniejsze miejsca ziemi Kępińsko-Ostrzeszowskiej wkomponowany w w/w dojazd.
5.   Koncert zespołu „Rusty Gage”
6.   Zabawa taneczna

Niedziela 25.08.2013

Śniadanie, po czym wypoczynek oraz rozjazdy do domów do godzin popołudniowych.

Bufet gastronomiczny obficie zaopatrzony, plus kilka rodzajów piwa w dobrej cenie.

Koszt uczestnictwa to 80 zł. W skład tej kwoty wchodzą: Zapewnione prysznice, toalety, pole namiotowe, tipi indiańskie(noclegi na miejscu), ochrona, pełne zabezpieczenie bezpieczeństwa uczestników (Służby Medyczne, P.Poż, Ochrona, Policja, Parking) – 40 zł, dodatkowo jedna koszulka z Logo JCP i nadrukowaną datą ZJAZDU, - 30 zł oraz planowane dla uczestników pamiątki. Patronem Medialnym jest Radio i TV SUD. 

Zapraszamy do wzięcia udziału gwarantując wspaniałą zabawę, niecodzienne rozmowy, spotkanie kolegów i koleżanek z Forum i Klubu JCP połączone z Integracją przy ognisku, a przede wszystkim wypoczynek dla całej rodziny.




Pozdrawiamy i Zapraszamy: Organizatorzy zlotu Harley-Davidson oraz JaguarClubPoland



Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 21, 2013, 23:42:51 pm »
witam cos nowego w sprawie imprezy
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 22, 2013, 09:00:03 am »
Witam wszystkich
Tylko tyle, że czas już wielki na składanie akcesu uczestnictwa i podanie rozmiaru koszulki. Informuję, że dla klubowiczów przewidziane są koszulki "Polo", dla gości i dzieci t-shorts. Mamy zapewnienie udziału Dealera Jaguara Z Długołęki z modelami topowymi F-Type Cabrio, XK, XJ lub XF.  :-super . Jeszcze raz zapraszamy wszystkich chociaż na jeden dzień. W sobotę 24.08. główny dzień Zjazdu reszta wg grafiku. Pozdrawiam .
Zapraszamy także na "Krzyśki" będzie OK!
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 23, 2013, 21:29:43 pm »
Nowe Info.
Dzisiaj dostałem potwierdzenie, że Dealer wystawi Namiot Promocyjny i umożliwi tylko klubowiczom w koszulkach klubowych przejazd modelami F-Type Cabrio i XJ-tem. Dod. dogadaliśmy się z kateringiem i do każdego kupnu wjazdowego (owe 40zł na każdego kota przypadnie "micha zupy i danie z grilla" wliczone w cenę. Dealer zobowiązał się do ufundowania każdemu uczestnikowi souvenir-a - pamiątki od Jaguara. Dla dzieci i gości będą koszulki t-shorts z logo klubu z pamiątkową datą i Model Jaguara XKR , którym będzie można pojeździć po mini torze przeszkód, i który będzie nagrodą dla ktoregoś z dzieci. Swój przyjazd potwierdziło ok. 400 Harley-ów.Zapraszam wszystkich serdecznie. W imieniu Organizatorów i Klubu.  :-tylko  :-super
Już za parę dnie "KRZYŚKI" - pamiętajcie!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2013, 21:34:10 pm wysłana przez Dzikus »
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 23, 2013, 22:28:46 pm »
witam
 to milo bedzie fajnie tylko zeby nic nam nie wyskoczyło bo sie zastrzele
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:06:24 pm »
Witam wszystkich.
Już za ok. TRZY tygodnie spotykamy się w Kępnie na Zjeździe Kotów.  :-yipee  Proszę o kontakt na priv. odn. Noclegów. Będziemy spać w **** Hotelu Spa w Sycowie. Każdy uczestnik może skorzystać (odpłatnie) z Tajskiego masażu, gorących Kamieni, Dżakuzii, oraz wielu atrakcji przygotowanych przez Szefową Hotelu.  :-super  Pokoje są w b. wysokim standardzie, mamy do dyspozycji Salę Bankietową, Lodże, duży Parking monitorowany 24h. W sobotę pod wieczór "Kierowcy" zawożą tam koty, a Autobus zawozi nas z powrotem na Imprezę, po czym po zakończeniu (mam nadzieję, że nad ranem) przewozi wszystkich uczestników z powrotem do Hotelu, gdzie rano lub do południa jak kto wstanie,  :-gwizd mamy luźne spotkanie klubowiczów i posiadaczy - bo tacy też będą - będzie to podsumowanie Zjazdu i możliwość wymiany zdań oraz namiarów, na co może nie być okazji w sobotę  ;D oraz zdjęć. Mam potwierdzenie od Dealera Kotów, że będą całkiem przyzwoite prezenty od Dealera dołożone do Klubowej siateczki. Z niecierpliwością i utęsknieniem czekamy na was na miejscu Koleżanki i Koledzy. Zgłaszajcie się i potwierdzajcie zgłoszenia oraz rezerwacje, bo nie wiem ile miejsc zabukować  :- pojecia .
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:12:19 pm »
Dzisiaj jechałem przez Kępno :-gwizd Nie wiem niestety czy będę na spotkaniu bo mam 2 chętnych na mojego ESA a XJ12 jeszcze nie gotowy i prędko nie będzie. Się zobaczy

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:18:42 pm »
Dzisiaj jechałem przez Kępno :-gwizd Nie wiem niestety czy będę na spotkaniu bo mam 2 chętnych na mojego ESA a XJ12 jeszcze nie gotowy i prędko nie będzie. Się zobaczy
Cześć JP . Spróbuj nie przyjechać ;) , to ci tą obiecaną flaszkę co mamy wypić prześlę pocztą na twój koszt. ;(  Po za tym Musisz być bo obiecałeś wcześniej, że "zrobisz wszystko żeby być."
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:21:32 pm »
Pod Kępnem w razie czego stoi zamknięty w garażu Jaguar mojego ojca...ale kluczyki zabrał przez przypadek w rejs >:( jak nie będę miał już wtedy S typa to niestety nie przyjadę.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:41:49 pm »
Coś ci zorganizuję. Po za tym jesteś Klubowiczem z lub bez Kota. Pojedziesz ze mną.
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 05, 2013, 21:47:49 pm »
 :-yipee witojcie odpisalem ci na prywatnego maila pozdrowionka to co musze po urlopie myc jagulca
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko