Autor Wątek: podświetlenie wskaźników XJR 4,0 95r  (Przeczytany 2315 razy)

tomnowy09

  • Gość
podświetlenie wskaźników XJR 4,0 95r
« dnia: Styczeń 27, 2009, 19:42:29 pm »
Witam wszystkich. Jestem tu zupełnie nowy i mam nadzieje ,że postępuję zgodnie z panującymi zwyczajami na tym forum. Zresztą jest to pierwsze forum w jakim biorę udział wiec tym bardziej proszę o zrozumienie :-wings
Od trzech dni jestem (jeszcze nie wiem czy szczęśliwym :-\) ale jestem posiadaczem  :-A XJR 4,0 95r Jak autko kupowałem wszystko było było ok, po przejechaniu 300km na drugi dzień wystąpił problem , o który chciałem zapytać. Nie wiem dlaczego, ale nie gasną zegary. Po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki i zamknięciu auta wskaźniki cały czas pozostają podświetlone. Gasną natomiast tylko w momencie przekręcenia kluczyków o jedna pozycję, jeszcze przed pozycją uruchomienia wszystkiego w aucie, ale wówczas nie da się wyjąc kluczyków za stacyjki :-cry.
Może mógłby mi ktoś coś podpowiedzieć, może coś niechcący zepsułem lub włączyłem i nie wiem jak to wyłączyć.
Prosiłbym również może o namiary na jakiś warsztat lub fachowców od Jaguarów z Krakowa lub woj. Małopolskiego.
Za każdą podpowiedź lub informację z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich  :-thank

adam74

  • Gość
Odp: podświetlenie wskaźników XJR 4,0 95r
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2009, 19:58:10 pm »
:-witamy



zapraszam do przywitani http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?board=9.0
tam się przywitaj, napisz coś o sobie i swoim kocie.