Autor Wątek: witam wszystkich  (Przeczytany 2017 razy)

tomnowy09

  • Gość
witam wszystkich
« dnia: Styczeń 27, 2009, 21:04:12 pm »
Witam wszystkich raz jeszcze. Mam nadzieję ,że to tu miałem napisać coś o sobie i swoim kocie :)
Jestem z okolic Krakowa i  swojego kota XJR 95r mam od trzech dni.  Decyzja o kupnie zapadła może trochu pod wpływem impulsu i nie końca była przemyślana ale mam nadzieję że nie będę jej żałował . Jak na razie po przejechaniu ok 300km z miejsca zakupu do domu jestem w bardzo pozytywnym :o chociaż jak już wspomniałem w zapytaniu pojawił się mały (mam nadzieję) problem z podświetlaniem wskaźników. Chciałbym się związać z tym kotkiem na dłużej , ale to zależy głownie od tego jak będzie się spisywał. Trochu jestem przerażony na myśl o dostępności fachowców do takich aut i kosztów części. Ale mam nadzieję , że może również dzięki pomocy tego forum i osób, które można tu spotkać nasz związek okaże się trwały i szczęśliwy :-tylko
Pozdrawiam wszystkich :-thank

adam74

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2009, 21:52:39 pm »
jeszcze raz

:-witamy

wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

i cóż że nie wyniesie śmieci, że głowa będzie bolała  :-W miłość wszystko wybacza  :-tylko

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2009, 02:18:45 am »
:-witamy

Pieterek

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2009, 07:39:36 am »
Witamy!
Gdzieś na tym forum ktoś mądrze napisał "Jaguara nie kocha się'za', ale pomimo" ,pamiętaj o tym i będzie git. :-za

golden jag

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2009, 13:50:20 pm »
mądre ... witam tomnowe-go  :-tylko

KERMIT

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2009, 17:56:46 pm »
 :-tylko :-za  :-witamy   :-yipee ;D