Autor Wątek: naprawa podsufitki  (Przeczytany 4214 razy)

obiekt

  • Gość
naprawa podsufitki
« dnia: Kwiecień 27, 2013, 03:35:12 am »
W moim XK8 w podsufitce tkanina zaczęła odłazić od podłoża - to gąbczaste tworzywo pod nim zaczęło się kruszyć i sypać  - chyba należałoby wyjąc całą i zedrzeć tą kruszejącą gąbkę. Czy może ktoś ma doświadczenie w tej materii i mógłby mi poradzić jak zabrać się do zdjęcia podsufitki i czy w ogóle da się ją wyjąć przez drzwi?  
I jeszcze pytanko z innej paki - włącznik trybu sport -zapala mu się kontrolka nie gdy jest wciśnięty a gdy jest wyciśnięty -tzn. w górze - ale to wtedy ten tryb jest załączony?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2013, 03:50:43 am wysłana przez obiekt »

MrJag

  • Gość
Odp: naprawa podsufitki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2013, 15:26:33 pm »
Witaj,

z podsufitką będę walczył niedługo, generalnie delikatna sprawa :) - dam znać, jak to u mnie poszło
Co do trybów; jeżdżę ale nie pamiętam :-D Zdaje się, ze zarówno sport jak i tempomat masz aktywne na "wyciśniętym" przycisku, co wskazuje dioda :)
Chcesz sprawdzić ? Wbij pedał mocniej i od razu się zorientujesz czy masz sport aktywny czy nie :)

matpiotr

  • Gość
Odp: naprawa podsufitki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2013, 23:22:17 pm »
Witam!
J boczki robiłem na butaprenie, ale czekałem aż podeschnie aby nie prześwitywało.
Podsufitkę zamierzam zrobić tak samo bo też mam z nią problem.
Pozdrawiam i powodzenia.

norton911

  • Gość
Odp: naprawa podsufitki
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2013, 08:45:08 am »
witam ja wimienilem podsufitke w moim xk8 koszt 1000zl alcantara za calosc slupki  oslony  pods.,nie ma sensu reanimowac starej pewna porazka

MrJag

  • Gość
Odp: naprawa podsufitki
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2013, 10:21:36 am »
Zgadzam się w pełni. U mnie poza odklejającą się po stronie pasażera podsufitką okazało się że jakiś troglodyta z serwisu ( Mercedesa ! !@$@# ) urwał mi zaczep przy tylnej szybie ( rozerwał kurna pajac, bo nie wiedział, że jest ).
W tej chwili robię sufit w JLR.


witam ja wimienilem podsufitke w moim xk8 koszt 1000zl alcantara za calosc slupki  oslony  pods.,nie ma sensu reanimowac starej pewna porazka

Offline Majsterwood

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 51
  • jag xk8
Odp: naprawa podsufitki
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2013, 11:37:41 am »
Witam, ja mam problem z przebarwieniem się podsufitki z tyłu autka jag xk8 cabrio. Prawdopodobnie od rozszczelnienia tylnego okna gdzie dostawała się wilgoć. Plamy nie dają się usunąć przez zwykłe czyszczenie. W związku z tym mam pytanko czy jest jakiś patent na zdjęcie podsufitki z dachu i oddanie do profesjonalnego czyszczenia.
Pozdrawiam Franciszek
Jaguar XK8
Jaguar XJS
Jaguar X351