Autor Wątek: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)  (Przeczytany 4723 razy)

gizbern

  • Gość
gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:44:32 pm »
hello

mam na imię Michał.
właśnie zostałem przez kompletny przypadek właścicielem mondeo w karoserii kociaka x-type 3.0. V6 AWD z roku 2002.

od ćwierć wieku podobają mi się jaguary jednak zamiłowanie do driftingu spowodowało, że wyłącznie bmw gościło w moim garażu. 
teraz obok Bunisławy stoi kociaczek (jeszcze imienia nie wymyśliłem, ale zwykły "Kotek" wydaje mi się ok :) ).
auto jest zaniedbane i czeka mnie sporo pracy by lśniło co najmniej tak ładnie jak Bunia, więc pewnie nie raz będę czerpał informacje od wieloletnich miłośników co , jak i gdzie zrobić...
kociaka mam od pierwszego właściciela, który zmienił x-type na nowiutkiego, salonowego XJ (dżyzys... co za nieziemskie auto ten XJ - prowadziłem i wysiąść nie mogłem), a  x-type'a nie miał serca oddać w nieznane ręce, więc trafił do mnie właściwie za ładny uśmiech i obietnicę, że będę o kociaczka dbał równie dobrze co o Bunię.

Kotek jest po przeszczepie. przy przebiegu 270k wymieniono od dawcy (anglik z przebiegiem 92k) automatyczną skrzynię i silnik. teraz mam przebieg 333 333 km :)
do zrobienia mam sporo irytujących drobiazgów, np:
- elektryka fotela kierowcy (coś  "tryka" i nie mogę obniżyć fotela)
- grzanie foteli jakoś słabo działa (ledwo czuć jak się dłonią dotknie i to tylko pod tyłkiem blisko oparcia i w dolnej części oparcia - a może tak ma być?)
- hamulce są gumowe, niby tarcze i klocki mają półtora roku, ale na mój gust nie hulają jak należy
- mam rozbite lewe przednie światło i lekko uszkodzoną maskę i błotnik. czy mogę sam klosz wymienić w dżagu?
- kociakowi brakuje ognia... niby 240KM a swoją E39 gdzie mam 231KM to kociaka objechałbym trzy razy i pętelkę zrobił.  nie wiem czemu brakuje mu mocy. jedzie całkiem, całkiem, ale powinien być ogień a nie pitu pitu, że mnie volvo lat 20 na światłach odstawia... może wystarczy wymienić świece?
- nie działa mi ABS ani kontrola trakcji - muszę we wrocławiu poszukać jakiegoś magika co podłączy komp i sprawdzi co jest grane...
- a jak już podłączę się do kompa i będę wiedział z jakiego powodu nie hula ABS i DSC (podobno nie działa od czasu wymiany klocków i tarcz - może jakiś gamoń nie podłączył czujników?)  to czas na wizytę u gazowników, bo choć dżag na gazie ładnie pracuje to na benzynie jest dramat...

jak widzicie czeka mnie sporo pracy a i wnętrze wymaga dopieszczenia...
wszelkie uwagi mile widziane, będzie mi również przyjemnie jeśli polecicie mi we wrocławiu jakiś magików, którzy będą potrafili uczciwie zadbać o mojego kociaka.

cieszę się, że jestem wśród Was :)




Offline GRZEŚ

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2013, 20:10:50 pm »
Witaj

Offline huberts1977

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 267
  • X type 3.0 awd ŁÓDŹ
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2013, 21:58:50 pm »
Witaj. Oj źle zacząłeś oj źle, w pierwszym zdaniu porównałeś jaguara do mondeo :-thumpdown gdyby to było na zlocie to byśmy Ci kazali zjeść cytrynę za to hehe. Popełniłeś małe FO PA (oznacza nieświadomie popełniony nietakt, pogwałcenie niepisanych reguł danej społeczności).
Mimo wszystko ja Cię witam serdecznie hehe
Były X-typy, XJ-ty, był XF 2,7d jest XF 3.0 b

red jaguar

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2013, 22:35:29 pm »
 :-bry :-bry

wlodek37

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2013, 22:52:23 pm »
Witamy ! :-tylko

owczar

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 19, 2013, 23:52:00 pm »
OOOOOO FO PA :-hehe :-bry

gizbern

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2013, 00:13:05 am »
Witaj. Oj źle zacząłeś oj źle, w pierwszym zdaniu porównałeś jaguara do mondeo :-thumpdown gdyby to było na zlocie to byśmy Ci kazali zjeść cytrynę za to hehe. Popełniłeś małe FO PA (oznacza nieświadomie popełniony nietakt, pogwałcenie niepisanych reguł danej społeczności).
Mimo wszystko ja Cię witam serdecznie hehe

to była świadoma prowokacja ;)  taka mała szpileczka..
cytrynę mogę zjeść ;)

Ty popełniłeś faux pas (tak się to pisze) tłumacząc mi co  znaczy faux pas - cytrynkę wcinamy razem :)

Oktawian80

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 20, 2013, 01:10:46 am »
Witamy cytrynowy :)

Offline huberts1977

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 267
  • X type 3.0 awd ŁÓDŹ
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2013, 07:50:36 am »
ja tez sądziłem że wszyscy zrozumieją mój żart hehe
Były X-typy, XJ-ty, był XF 2,7d jest XF 3.0 b

Piotrek

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 20, 2013, 12:06:19 pm »
 :-bry

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2013, 13:23:20 pm »
hello

mam na imię Michał.
właśnie zostałem przez kompletny przypadek właścicielem mondeo w karoserii kociaka x-type 3.0. V6 AWD z roku 2002.




Widziałeś kiedyś mondeo z napędem na 4 koła?  :-nuts  Coś Ci sie fora pomieszały?   :-nie

Połączono

hello

mam na imię Michał.
właśnie zostałem przez kompletny przypadek właścicielem mondeo w karoserii kociaka x-type 3.0. V6 AWD z roku 2002.

od ćwierć wieku podobają mi się jaguary jednak zamiłowanie do driftingu spowodowało, że wyłącznie bmw gościło w moim garażu. 
teraz obok Bunisławy stoi kociaczek (jeszcze imienia nie wymyśliłem, ale zwykły "Kotek" wydaje mi się ok :) ).


Nie chciałbys spotkać w 4 oczy tego "kociaczka", "koteczka", czy innego "kocika" w rzeczywistości. Nie zostałeś dopieszczony w dzieciństiw czy jak?

Połączono

hello

mam na imię Michał.
właśnie zostałem przez kompletny przypadek właścicielem mondeo w karoserii kociaka x-type 3.0. V6 AWD z roku 2002.

auto jest zaniedbane i czeka mnie sporo pracy by lśniło co najmniej tak ładnie jak Bunia, więc pewnie nie raz będę czerpał informacje od wieloletnich miłośników co , jak i gdzie zrobić...
kociaka mam od pierwszego właściciela, który zmienił x-type na nowiutkiego, salonowego XJ (dżyzys... co za nieziemskie auto ten XJ - prowadziłem i wysiąść nie mogłem), a  x-type'a nie miał serca oddać w nieznane ręce, więc trafił do mnie właściwie za ładny uśmiech i obietnicę, że będę o kociaczka dbał równie dobrze co o Bunię.


"Bunia", "kotek" co ty stary gumisie jeszcze oglądasz?

Połączono

hello

nie wiem czemu brakuje mu mocy. jedzie całkiem, całkiem, ale powinien być ogień a nie pitu pitu, że mnie volvo lat 20 na światłach odstawia... może wystarczy wymienić świece?



Jak Ci ognia brakuje to podpal  :-yipee  Myślę, że swiece dadzą radę a i jeszcze napewno magnetyxzery i filter stożkowy.

W prawym rogu wiadomości masz opcję . Możesz edytować posta przez okres 3 godzin
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2013, 18:28:11 pm wysłana przez Choina »

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2013, 13:43:18 pm »
Bosniak  wyluzuj. Ja wiem że złośliwość jest skutkiem ubocznym inteligencji ale nie przesadzaj ....
Każdy ma prawo do błędów i musi mieć szanse te błędy naprawić.

Gizbern będziesz miał szanse na cytrynkę podczas naszego najbliższego spotkania
 http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,13024.msg189286.html#new

maras

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 20, 2013, 14:11:52 pm »
 :-bry

Skubi

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 20, 2013, 19:35:29 pm »
 :-bry :-bry

suchorz

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 20, 2013, 20:53:23 pm »
Cześć !!!!!!