Autor Wątek: Centralny zamek  (Przeczytany 2703 razy)

Rysiek

  • Gość
Centralny zamek
« dnia: Styczeń 20, 2013, 19:45:08 pm »
 Przy wyjmowaniu  przekaźnika(LNA 6705 AA) pod tylnym siedzeniem za kierowcą   (coś tam zwarłem w przekaźniku- ciężko go było wyjąć i po użyciu śrubowkręta podważając  zaiskrzyło). Przestało działać zamykanie centralne drzwi z pilota a z kluczyka zamyka tylko drzwi kierowcy ale alarm uzbraja. Panowie doradźcie co mogłem zepsuć? co mam zrobić ?(elektryk ze mnie jak widzicie żaden). :-help

lysyyy

  • Gość
Odp: Centralny zamek
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2013, 20:29:52 pm »
To już odpowiem w tym wątku. Najpierw posprawdzaj wszystkie bezpieczniki we wszystkich boxach. Najłatwiej i przede wszystkim najszybciej zrobisz to jakimś testerem elektrycznym który posiada funkcję sprawdzania ciągłości obwodu tzw. dwupinowy, jak ten:
Nie musisz wyjmować bezpiecznika do sprawdzania  ;D
Jak wszystkie bezpieczniki byłyby dobre, to zacznie się niestety komplikować... Zatem najpierw zrób krok pierwszy i daj znać co wyjdzie. Jak nie masz testera to odezwij się na tel, możesz do mnie podjechać i na szybko Ci sprawdzę wszystkie bezpieczniki (zajmie to 10 min). Elektrykiem jestem, ale nie samochodowym  :-gwizd Nie mniej jednak tester mam i mogę pomóc w Białymstoku.

Rysiek

  • Gość
Odp: Centralny zamek
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2013, 21:23:32 pm »
Piękne dzięki  za chęć pomocy. :-K. Niestety testera nie posiadam tylko zwykły miernik. Z przyjemnością skorzystam z Twojej oferty pomocy ale niestety nie mam na Ciebie żadnych namiarów. Proszę o nr.telefonu na szwed99@wp.pl  :-thank

lysyyy

  • Gość
Odp: Centralny zamek
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2013, 21:34:02 pm »
Pomyślałem, że weźmiesz numer z "Forum Assistance", ale tam mają dostęp chyba tylko członkowie grupy...
Mój tel. 505 962 250
Jutro od 7 do 12 będę jeszcze w starym Odeonie (przy Akademickiej) to jak będziesz miał czas to możesz wpaść - właśnie zakończył się tam remont i jako wykonawca elektryki mogę polecić i zaprosić na co nieco  ;D

Rysiek

  • Gość
Odp: Centralny zamek
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2013, 21:41:34 pm »
Dzięki za kontakt jutro ok 9.00 zadzwonię i  umówimy się na co nieco ;D. Miłego wieczoru.

Offline jazabek wac³aw

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Centralny zamek
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2013, 22:05:27 pm »

Jutro od 7 do 12 będę jeszcze w starym Odeonie (przy Akademickiej) to jak będziesz miał czas to możesz wpaść - właśnie zakończył się tam remont i jako wykonawca elektryki mogę polecić i zaprosić na co nieco  ;D

A zostało coś z klimatu i wyposażenia dawnego ODEONU ? To jedna z ulubionych knajp mojej młodości.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy s± nieskoñczone: wszech¶wiat oraz ludzka g³upota, choæ nie jestem pewien co do tej pierwszej.

lysyyy

  • Gość
Odp: Centralny zamek
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2013, 22:41:43 pm »
Scena i antresola odnowione :)