Autor Wątek: Trójmiejskie połowy.  (Przeczytany 2128 razy)

optre

  • Gość
Trójmiejskie połowy.
« dnia: Maj 27, 2009, 14:47:40 pm »
Udało mi się dzisiaj poczęstować wizytówkami dwa x-type i jednego s-type  :-yipee
Jeden z Panów mocno wzbranial się przed wzięciem wizytówki, ale mój dar przekonywania zrobił swoje i wzioł  :-super
Wszyscy byli na gdańskich tablicach, może sekcja morska trochę się rozrosnie.  :-za :-tylko

qbaty

  • Gość
Odp: Trójmiejskie połowy.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2009, 15:03:53 pm »
 :-super :-super :-super :-super

optre

  • Gość
Odp: Trójmiejskie połowy.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2009, 15:35:04 pm »
W momencie jak zostawiałem wizytówke wlaścicielowi s-type (miałem zaparkowaną 40 za nim) podjechał x-type i zaparkował przed nim, tak oto zrobił się mały trzyjaguarowy spocik w gdańsku. Spocik trwał jakies 4 minuty, ale był, hehe.

macho

  • Gość
Odp: Trójmiejskie połowy.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2009, 19:01:36 pm »
Moją wizytówkę ma 40 z kwadratowymi lampami na gdańskich blachach ale facet mówił że jest z Elbląga

optre

  • Gość
Odp: Trójmiejskie połowy.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2009, 07:14:58 am »
niebieska czterdziestka? młody kierowca?

oskioski

  • Gość
Odp: Trójmiejskie połowy.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2009, 16:20:50 pm »
ja też miałem dzisiaj spotkanko . wyglądało to tradycyjnie - czyli czerwone światło , ja szybki wypad z autka , podbiegam do srebrnego x i czestuję wizytówką . Pani w szoku za telefon - POLICJA !!!!!! RATUNKU !!!!! PRZYSZLI MI ZABRAĆ !!!! itp... udało mi się w koncu przekonać do uchylenia szybki ,włożyłem co miałem i po sprawie . Jakiś kawdrans póżniej telefon  :o
Rozmawiałem z przesympatyczną panią chyba z dobre 20 min . Dziś ma zawitać na forum , a w czerwcu miejmy nadzieję w Pruszczu  :-super
Serdecznie  pozdrawiam Panią ze  srebrnego X

artleks

  • Gość
Odp: Trójmiejskie połowy.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2009, 16:35:17 pm »
OskiOski to juz wiem czemu dajesz wizytowki z telefonem  :-yipee

adam74

  • Gość
Odp: Trójmiejskie połowy.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 28, 2009, 16:49:10 pm »
Oski - rozwiązanie jest jedno - zacznij nosić mundur policjanta  :-gwizd

oskioski

  • Gość
Odp: Trójmiejskie połowy.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 28, 2009, 17:07:09 pm »
nie - wystarczyłoby się umyć i ogolić w koncu .   Od pon. w połowie 3city nie ma ciepłej wody   ::)
wyglądam jak łupek z epoki oligocenu  :-\
nie macie pojęcia jak fajnie . żeby się wykąpać , to gotujesz garnki z wodą . zanim ugotujesz ostatni to w wannie już jest i tak zimna woda  :-thumpdown
jest jeszcze taki wariant że wrzucasz grzałkę do wanny i czekasz . jak już się ugotuje , to Efcia dosypuje vegety i i robi wywar na zupę
straszne czasy nadeszły  :(