Autor Wątek: chromowane obramowania szyb  (Przeczytany 4012 razy)

Siara_nh

  • Gość
chromowane obramowania szyb
« dnia: Grudzień 30, 2008, 00:33:16 am »
Witam, mam taki problem a może i zachcianke :) a mianowicie...mój kotek ma niestety czarne obramowania szyb, mój wcześniejszy miał chromowane i tak jakoś mi brakuje tego chromu...czy da sie coś z tym zrobic?przełożyć z innego auta same chromy da rade czy coś w tym stylu?

Van

  • Gość
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2008, 14:00:28 pm »
a przypadkiem nie masz tak że ktoś chromy zwyczajnie pomalował ? wydaje mi się że wszystkie X300 poza XJR miały chromy wokół szyb ..........ale może się mylę bo się mało jeszcze znam  :-wstyd

Siara_nh

  • Gość
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2008, 14:45:33 pm »
napewno chromu nikt nie pomalował są wersje z mniejszą ilością chromu niestety

KINSKY1975Y

  • Gość
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:19:02 pm »
Sprawe leczy jakis anglik na czesci  i duuuuuuuuuzo pracy(dlubaniny) a efekt czasami nie cieszy oczu,robilem takie cos w bmw   i gdybym mial to robic znowu to stanowczo bym odmowil :-thumpdown.Mimo wszystko powodzenia :-V

tomz

  • Gość
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:43:46 pm »
wydaje mi się że wszystkie X300 poza XJR miały chromy wokół szyb ..........ale może się mylę bo się mało jeszcze znam  :-wstyd

jeszcze wersja sport była bez chromu wokół szyb........ miała też atrapę w kolorze nadwozia

KINSKY1975Y

  • Gość
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2008, 21:04:23 pm »
W awatarze siara ma chromowany gril, jezeli to jego auto to cos bylo kombinowane   :-V

Siara_nh

  • Gość
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:51:19 am »
no sam zmieniłem grila:D bo też był w kolorze nadwozia:),chciałbym jeszcze zmienić lusterka na chromowane i obramowania tylnich świateł , tak jak miałem w XJ40 :)

KINSKY1975Y

  • Gość
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2008, 12:22:35 pm »
Lusterka t prosta sprawa ,ale te blaszki wokol szyb to wyzsza szkola jazdy i naprawde duuuuuuuuuuzo grzebania   pozdrawiam :-V

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2009, 21:26:35 pm »
 co do grila to wiem na 100% ze jest nierdzewny jezeli ktos ma na naprzykład uszkodzony chrom to mozna zdiąć chrom galwanicznie i wypolerować sam  tak zrobiłem w moim x 300 . Przypuszczam ze malowane grile takze bedą nierdzewne takze wystarczy wypolerować . Ta sama sytuacja powinna być z listewkami. Sprawdze w moim czy sa nierdzewne jezeli tak to poprostu je sobie wypoleruj . gwarantuje efekt  :o 

Luqasek

  • Gość
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2009, 06:42:51 am »
z tym że polerowanie stali nierdzewnej to ciężka robota, gdyż nierdzewka jest bardzo twardym materiałem!

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
Odp: chromowane obramowania szyb
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 10, 2009, 19:40:06 pm »
 nie jest tak cieżko ;D robie to na codzien , a odcień nierdzewki jest naprawde super.  Ładniejszy od chromu :)         ;D