Autor Wątek: znów ext  (Przeczytany 2424 razy)

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
znów ext
« dnia: Grudzień 27, 2008, 13:29:09 pm »
 powracam znowu do  tematu ext. tak brutalnie jako nowy wątek  ale bałem sie ze nikt starego tematu nie bedzi9e czytał :P                                                                         własnie zauwarzyłem ze w moim x 300 tez jest cos nie tak z tym czujnikiem.Ale jakos nie umie sobie wyobrzic gdzie on jest, nie wiem chyba jestem taki tepy ale nie umie ??????  . mozna troche dokładniej opisac miejsce gdzie ten czujnik sie znajdował ,bo chyba znajdował.  bo moje autko było własnie bite z prawej strony, a sam go robiłem i jakos  nie przypominam sobie ze gdzies  go tam mogłem spotkac  :-R

Sebastian

  • Gość
Odp: znów ext
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2008, 11:42:13 am »
    Przeczytaj do końca poprzedni wątek na temat EXT, tam jest to wytłumaczone, dodałem nawet zdjęcie rury z tym czujnikiem. Sprawdź czy jest na swoim miejscu. Jeśli nie masz tego czujnika to za zderzakiem z prawej strony, bedzie wisieć gniazdo na 2 piny do którego ma być wpięty ten czujnik. Numer OE (oryg.) tego czujnika to: LNA5700AC 
                                                     Pozdrawiam !!!             :-tylko

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
Odp: znów ext
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2008, 13:24:42 pm »
 dzieki serdecznie za informacje ;D. choc do konca nie przypominam sobie by tam cos takiego było . a tego zdiecia tam niema  ?????? mozesz wysłac nowe?

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
Odp: znów ext
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2008, 13:26:32 pm »
 dzieki juz jest  :-thank    pozdrawiam