Autor Wątek: Po zdjeciu skrzydel  (Przeczytany 3764 razy)

Offline katar83

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 998
Po zdjeciu skrzydel
« dnia: Październik 14, 2012, 21:17:31 pm »
Panowie, zakladam ze ktos gdzies w Polsce musi miec rozebranego na czesci pierwsze XJSa i moglby sprawdzic,



Jest to zdjecie po spawaniu juz kilka miesiecy temu, jako ze skladam przod wlasnie do kupy, zastanawiam sie jak woda sie stamtad wydostaje? Zakladam ze móglby byc tam jakis odplyw ale ze w oryginaly jaki dostalem byla tam kupa rdzy to i nie wiem.
Moze sie ktos orientuje?

jagnie

  • Gość
Odp: Po zdjeciu skrzydel
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2012, 01:38:08 am »
trochę ze zdjęcia wygląda ze masz zapadnięcie  ,i to jest problem ,Jaguar robił ten sam błąd . woda powinna spływać w stronę drzwi . pamiętaj o wodze z dachu -to samo.
 nie wiem jak spece z Jaga projektowali te miejsca ale ja bym dał 25 lat +do odsiadki a w ramach rehabilitacji każde auto powinni sami we więzieniu dobudować za darmo + gwarancja . ale niestety nie ma prawa na projektantów jak i an polityków . :-cry

Offline katar83

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 998
Odp: Po zdjeciu skrzydel
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2012, 10:41:14 am »
Generalnie to chodzi mi wlasnie o wode z dachu, ona idzie tym kanalem rownolegle do tego niebieskiego 'prostokata' wprost tam gdzie jest ladny wspawany metal.  Albo tam byla jakas dziura odplywowa, albo woda splywa wzdluz skrzydla gdzies kolo lamp co raczej tez nie koniecznie jest mozliwe biorac pod uwage jazde autem. Zapadniecia nie ma tam, jakkolwiek faktycznie moze tak wygladac. Woda raczej na pewno nie ma jak splywac w strone drzwi, chyba ze cos przegapilem i nie koniecznie wlasnie wiem jak w oryginale miala stamtad uciekac.

Offline richie

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 443
Odp: Po zdjeciu skrzydel
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2012, 22:21:56 pm »