Dział Techniczny > XK8/R (1996 - 2006, jako x100), XK (2007 - 2015 jako x150)

Wysokość zawieszenia

(1/3) > >>

nyos79:
W związku z tym, że chcę kupić XK8 Convertible chciałem spytać o Wasze zdanie odnoścnie wysokości zawieszenia.
Czy jak bardzo niski jest samochód? Czy koleiny, doły do dla niego duży problem, zdaję sobie sprawę w jakiej to jest klasie i nie oczekuję szału,
ale np. w Corvette C5, która jest niska mam duży problem z zaplanowaniem sobie trasy, a męczenie samochodu i siebie mnie nie bawi zwalnienie
na drodze do 90 do jakiś 40-50 na godz. też. Może zna ktoś wysopkość podłogi od drogi, wtedy mógłbym sobie porównać?

konrib:
Nie ma róży bez kolców. Mam XK8 Coupe, ja generalnie nie mam problemów ale wiadomo jak się najeżdża za
szybko na "Śpiących policjantów", nasze bryki muszą czymś przywalić :-wstyd

Fishman:
Mam XK8 cabrio i to oniżone o 2 cm. Nie mam problemów jakich kolwiek. Wjeżdżam na wysokie krawężniki. Jak wybitnie wysokie to tyłem. O żadnego śpiącego policjanta nigdy nie zachaczyłem. To że trzeba przed nim zwolnic to chyba normalne!

Krajcok:

Mam XKR, czyli nizej pewnie z 2 cm od XK8, do tego wydech puszczony pod tylna osia. Nigdy nie mialem problemów.

nyos79:
Przekonaliście mnie :)

Aktualnie kończę remont starszego samochodu i pewnie w grudniu na święta wróci cały odnowiony do garażu a w styczniu  intetsywnie poszukam XK8 Convertible, tak żeby w kwietniu już był w garażu po serwisie.  Będę polował na czarnego z czarnym dachem i czarną tapicerką :)

ps.
Obecnie jak jadę którym ze swoich samochodów to ludzie ciągle pytają: "Panie a ile to pali?" Mnie już irytują te pytania i odpowiadam że pali tak jak wygląda :)
Przy Jagu też tak jest? :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej