Autor Wątek: maly problem  (Przeczytany 2593 razy)

diablo78

  • Gość
maly problem
« dnia: Październik 31, 2012, 16:56:40 pm »
witam mam maly probleb zeby zdjac w srodku jaga szklo oswietlenia przedniego,probowal kto

BOGDA

  • Gość
Odp: maly problem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2012, 23:26:52 pm »
Jesli masz na mysli przednie lampy .... To ja ???  Są chyba zasilikowane ...trudno je"rozszczepic" .wymaga czasu centymert po centymetrze czarnej spoiny ....a co chcesz potem robić ?

BlackV6

  • Gość
Odp: maly problem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2012, 23:53:34 pm »
Bardziej chodzi o światełko na podsufitce ;)

diablo78

  • Gość
Odp: maly problem
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2012, 19:03:56 pm »
witam tak swiatelko na podsufitce chcialem zdiac klosz zeby wstawic ledy lecz niemozna a ktos pisal ze to proste,jak ktos wie to prosze o pomoc,pozdrawiam

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: maly problem
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2012, 08:29:42 am »
BOGDA...to się robi inaczej! Gotujesz wodę w duużym garze, a następnie wsadzasz tam lampę z wcześniej wyciągniętymi żarówkami i kablami. Silikon robi się miękki i klosz po prostu sam odchodzi. Po naprawieniu czego tam chcesz wsadzasz klosz ponownie na ten sam silikon. Robiłem to i wszystko działa ok.

BlackV6

  • Gość
Odp: maly problem
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2012, 09:23:19 am »
JaguarParts ale tu chodzi o zdemontowanie światełka podsufitki :-hehe :-hehe Bogda ma fotorelacje gdzieś z polerowania swoich świateł wiec wie co i jak :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 09:27:47 am wysłana przez BlackV6 »

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: maly problem
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2012, 09:26:00 am »
Wiem, że chodzi o podsufitkę ale odpowiedziałem koleżance a propo lamp przednich, aby nie zabierać się za rozbiórkę "od dupy strony" >:D ;)

BOGDA

  • Gość
Odp: maly problem
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2012, 17:27:01 pm »
BOGDA...to się robi inaczej! Gotujesz wodę w duużym garze, a następnie wsadzasz tam lampę z wcześniej wyciągniętymi żarówkami i kablami. Silikon robi się miękki i klosz po prostu sam odchodzi. Po naprawieniu czego tam chcesz wsadzasz klosz ponownie na ten sam silikon. Robiłem to i wszystko działa ok.

Kurcze nie pomyslałam o tym ....zozbierałam lampy rok temu ....:( umordowałam sie na maxa ...
Dlatego wszystkim odradzam takiego wnikliwego rozbierania lamp ..... a tu jedna meska rada i robi sie to szybko i prosto ....dzieki Jaguar Parts .... :-V

Offline Jarek104

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • X300 XJ6.. for sale..
    • JCP
Odp: maly problem
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2012, 11:21:36 am »
a światełko przy podsufitce ma zatrzaski z boku od przodu i jest wsuniete pod podsufitkę bliżej tyłu. Wystarczy pociągnąć od strony szyby
Born to drive..