Autor Wątek: Lana Del Rey będzie promować F-Type  (Przeczytany 3817 razy)

micky

  • Gość
Lana Del Rey będzie promować F-Type
« dnia: Sierpień 23, 2012, 16:12:02 pm »
Amerykańska wokalistka Lana Del Rey podpisała kontrakt reklamowy z Jaguarem. Od września będzie promować nowy model Jaguara F-Type.

„Jaguar przyciąga swoim unikalnym połączeniem autentyzmu i nowoczesności, cech, które odnaleźliśmy także w Lanie Del Rey i jej twórczości” - zapowiedział Adrian Hallmark, szef spółki Jaguar Global Brand.
Tymczasem Lana zajęta jest promowaniem jesiennej kolekcji szwedzkiego producenta odzieży H and M. Na ulicach pojawiły się już pierwsze billboardy z wokalistką odzianą w różowy sweterek z angory, który ma być największym hitem kolekcji. Piosenkarka nagrała na potrzeby kampanii własną wersję standardu „Blue Velvet”, do którego teledysk wyreżyseruje znany ze współpracy z Madonną, Johan Renck.


Lana Del Rey popularność zdobyła latem ubiegłego roku autorską piosenką i teledyskiem „Video Games”. Jej debiutancka płyta „Born To Die” wydana na początku 2012 roku uplasowała się w czołówce muzycznych bestsellerów na całym świecie; w Polsce uzyskała status platynowej. Piosenkarka zdobyła uznanie znawców mody swoim wizerunkiem oraz estetyką wideoklipów nawiązujących do lat 50. (PAP)

Bazyli

  • Gość
Odp: Lana Del Rey będzie promować F-Type
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2012, 16:54:22 pm »
Reklamować F-typa to mógłbym nawet ja. Po pierwsze jestem autentyczny i nowoczesny  :-W a po drugie, kogo obchodzi reklamująca osoba, jeżeli towar reklamowany jest oczekiwany. Jaguar, tak długo ciągnie prezentację nowego modelu. Co chwila w internecie grzmiało o prezentacji, dziennikarze się schodzili, my z nadzieją odpalamy film, a tu znowu F-type w barwach ochronnych.

Myślę nawet, że więcej osób zwróci uwagę na tę wokalistkę bo jedzie (prezentuje) nowego Jaguara, niż na Jaguara z powodu pani Lany.

Dlatego chętnie będę reklamował F-typa. Nie oczekuję wynagrodzenia, proszę mi tylko przysłać nowego Jaguara F-typa. Kontakt przez pw  :-gwizd

andrzej23

  • Gość
Odp: Lana Del Rey będzie promować F-Type
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2012, 21:06:37 pm »
Ale ona ma Daimlera (-Benz) :-gwizd