Autor Wątek: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole  (Przeczytany 53291 razy)

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 573
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 27, 2012, 11:21:37 am »
do 31-go trzeba zapłacić za pobyt w hotelu ale wcześniej miał dojść mail z numerem konta ale nic nie dostałem... wiec nie wiem co robić  ??????
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Sarin

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 27, 2012, 11:31:36 am »
koszty może i nie są niskie, ale trzeba wziąć pod uwagę co dostajemy w zamian...
Jednak w mocnym szoku jestem z ilości osób, które się zdecydowały na uczestnictwo....
W Tarnowskich Górach nas tylu było, a to była tylko sekcja Śląska  :-gwizd
Co do kasy to chyba nie jest wytłumaczenie, że urlopy i wyprawki... czas... no tak pracujemy, ale przecież nie od dziś wiadomo że to właśnie przełom sierpnia i września jest zarezerwowany na zlot i to nie byle jaki bo ogólnopolski.... Szkoda że tak wyszło i szkoda że realny jest czarny scenariusz o odwołaniu imprezy.

Może i był czas może i nie... Życie różne scenariusze pisze ...  Dla wszystkich którym się wydaje, że dzieje się coś dziwnego, podejrzanego, że można zaplanować i przygotować się napiszę tylko jedno  - zapraszam na inne fora klubowe. Zobaczycie co tam się dzieje. Właściwie niczym się to nie różni jak tutaj. Tyle problemów i wniosków ilu ludzi.

Obecnie dla przykładu organizowane jest spotkanie Lanci ogólnopolskie ( raz w roku ) na którym  skład deklarowany ( zakwaterowany w hotelu na 2 noclegi) wynosi ok 30 załóg. Nadmienię że rok temu było podobnie.

Zlot 3 dniowy - i tu ciekawostka ..... W 2011 przyjechało w sobotę ( w czasie trwania zlotu)  kolejne 70 samochodów !!!!
Jak widać największą ilość stanowili ludzi "jednodniowi".

Tu powinno być podobnie. Raczej nie widzę potrzeby odwoływania zlotu czy wpadania w panikę. Przyda się drobna modyfikacja i może nas być naprawdę duuużo ;)))

slavek

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:04:18 pm »
Mój wyjazd też do końca był pod dużym znakiem zapytania bo się troszkę chaosu wdarło w życie. Mam nadzieję że faktycznie chociaż na 1 dzień zawita sporo koleżanek i kolegów. Cały czas czekam na wypowiedź organizatorów co i jak ??

BlackV6

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:04:55 pm »
Witam Panowie i Panie

Niestety mam tą nie przyjemność powiadomić wszystkich o odwołaniu imprezy z powodu zbyt małego zainteresowania,naprawdę szkoda bo myślałem że się pobawię w towarzystwie miłośników marki Jaguar .Aby taki zlot się udał i aby nie pakować organizatorów  w niepotrzebne koszta min. musiałoby być 40 ekip a nie było nawet 20 .Pałac w którym miało to być zorganizowane ma napięte terminy i każde odwołanie imprezy w późniejszych terminach wiążę się z kosztami które organizator musi ponieść , decyzja ciężka do podjęcia ale moim zdaniem jak najbardziej słuszna .

slavek

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:18:05 pm »
No to się wyjaśniło... a mamy jakąś alternatywę?? może Ci którzy jednak się zdecydowali są chętni na spotkanie?? na szybko znajdziemy hotel i szafa gra... zrobimy grilla przylansujemy się jakąś kolumną?

Alex666

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:19:52 pm »
Niestety, Zlot w Izbicku został odwołany.

Co do kosztów, to każdy je mierzy wg swojej kieszeni, ale patrząc obiektywnie, cena pokoju 2-os ze śniadaniem 200zł to nie jest jakoś bardzo dużo zważywszy na miejsce. Teraz byle stancja kosztuje 40-50zł bez śniadania. A tutaj w hotelu *** 100zł / os ze śniadaniem (które jest warte ze 20zł) ... Wg mnie taniej by tam być nie mogło. Jedynka wiadomo droższa (150zł), ale tak jest zawsze. Koszty imprezy piątkowej i sobotniej może nie najniższe, ale za to jedzenia byłoby pod dostatkiem. No cóż. Impreza odwołana i tyle. Szkoda bo ja i BlackV6 włożyliśmy w to nasz wysiłek i czas.

BOGDA

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:25:42 pm »
pierwszy zlot na który się wybierałam i jest odwołany ???  :-cry  :-cry  :-cry

naprawiłam skrzynie biegów żeby pojechać ..

koszty ?? byle jaki hotelik  w moich rejonach kosztuje ok 150zł/h podkreślam BYLEJAKI ...

mnie bardziej martwiły kilometry ... po naprawie kotka ...zagrożenie minęło..

slavek

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:37:07 pm »
teraz to już nie ma co rozkminiać bo i tak za późno... nie ma co wyliczać czy tanio czy drogo... tylko trzeba być zawiedzionym że tak wyszło....

Alex666

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:59:21 pm »
nie ma co wyliczać czy tanio czy drogo...
a przed odwołaniem można było wyliczać i komentować, że za drogo?
napisałem to po to, żeby pokazać, że wcale nie było tak drogo - jednostkowo.

slavek

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:12:24 pm »
Alex666 nie piłem z tym do Ciebie że wyliczyłeś na co była ta kwota , tylko do osób które się nie zapisały bo uważały że za drogo... dobrze że rozpisałeś cenę bo przynajmniej będą świadomi ile kosztuje noc w hotelu i że za małe pieniądze była przewidziana wyżerka ... głupi obiad w byle jakiej knajpie za 2 osoby to wydatek 100 zł a co dopiero bankiet...
ehh szkoda że tak wyszło, ale może spotkamy się jednak? pamiętacie pomysł z grillem w Międzybrodziu? czy atmosfera już opadła całkowicie?


BlackV6

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:15:45 pm »
Dlaczego miałaby opaść :) pamiętamy pamiętamy  ;D ;D ja jak zawsze jestem za zakończenie lata na jeziorem będzie super :) pełen Relax nie wyszedł ten zlot wyjdzie następny .

Jacob

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:43:34 pm »
Bardzo mi przykro bo sie bardzo napalilem !

ghrh

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:48:13 pm »
Kto ma działkę gdzie możemy się w sobotę na grilla zwalić? Najlepiej gdzieś bliżej centrum Polski, zrobimy sobie jednodniowy zlot oddolny :)

BlackV6

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 27, 2012, 14:24:19 pm »
Ja twierdzę że każda spontaniczna impreza zawsze będzie lepsza niż zorganizowana tak już jest niestety  ;D

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 573
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 27, 2012, 16:54:07 pm »
qurde smutno mi bo to miał być mój pierwszy zlot i strasznie się nakręciłem :( może jednak się spotkamy gdzieś ?? sądzę, że nawet jakby było to spotkanie jedno dniowe, to też będzie fajnie  :)
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?