Autor Wątek: Zmiany na rok modelowy 2013  (Przeczytany 9472 razy)

Bazyli

  • Gość
Odp: Zmiany na rok modelowy 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 30, 2012, 23:16:14 pm »
Chyba nie zrozumiałeś, my wspominamy czasy Jaguara a nie PRL. Chyba nikt myślący nie chciałby wracać do tego syfu, ale samochody projektowane przez człowieka, a nie maszynę są piękne.

BlackV6

  • Gość
Odp: Zmiany na rok modelowy 2013
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 30, 2012, 23:24:52 pm »
A tam narzekacie na ten system start/stop mam okazję jeździć od mojej dziewczyny ojca samochodem Audi TFSI 3.0 quattro nie czuje różnicy przy odejściu od świateł z załączonym system lub bez niego,nie czuć ani nie słychać kompletnie nic ani że silnik chodzi ani że jest wyłączony .

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: Zmiany na rok modelowy 2013
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 01, 2012, 07:15:34 am »
@Jaguar Parts
 nawet mi do głowy nie przyszło, żeby Cie atakować,- poprostu mnie zdziwiła Twoja wypowiedz. Teraz jak mi wyjaśniłeś, jak to wygląda, to już się nie dziwie :)

Powiem Ci, że ja zawodowo sprzedaje nowe samochody od 6 lat (marka Ford i Opel) i aktualnie sprzedaje się o wiele mniej samochodów niż 6 lat tamu... Najlepiej sprzedaję się fiesta- ludzie chodzą i szukają tanich samochodów. Najlepiej sprzedają się używane, a kiedyś nawet nikt na nie patrzył jak stały. Sadze, że kryzys ma duży wpływ na ten stan rzeczy...

Jeśli chodzi o jaguara w cenie 15-20 tysięcy, to jeszcze nie widziałem w tych pieniądzach dobrego samochodu (mam na myśli x-typy). Jak szukałem dla siebie samochodu obejrzałem dużo modeli i czym był tańszy to gorszy. Co do ceny samej w sobie, to się cieszę, że za jakieś stosunkowe nie duże pieniądz można kupić ładnego jaga :)  Jakby były droższe, to pewnie bym jeździł nową fiestą albo jakąś oklepaną bawarską marką :)
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

ghrh

  • Gość
Odp: Zmiany na rok modelowy 2013
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 02, 2012, 15:15:26 pm »
A tam narzekacie na ten system start/stop mam okazję jeździć od mojej dziewczyny ojca samochodem Audi TFSI 3.0 quattro nie czuje różnicy przy odejściu od świateł z załączonym system lub bez niego,nie czuć ani nie słychać kompletnie nic ani że silnik chodzi ani że jest wyłączony .
Ciekawe jak na dłuższą metę z trwałością takiego wynalazku po 3 latach jazdy w korkach...

BlackV6

  • Gość
Odp: Zmiany na rok modelowy 2013
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2012, 15:30:18 pm »
raczej nie będzie okazji tego sprawdzić  :) ale współczuje nabywcą używanych samochodów z tak zaawansowanymi technologiami ,jak dla mnie będzie to elektryczny złom nie nadający się do naprawy

maras

  • Gość
Odp: Zmiany na rok modelowy 2013
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:05:43 pm »
Aż strach pomyśleć ile taki rozrusznik kosztuje w serwisie jaguara..