Autor Wątek: Powitać klubowiczów  (Przeczytany 4678 razy)

Van

  • Gość
Odp: Powitać klubowiczów
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 15, 2008, 09:30:06 am »
No dobra myliłem się z tym że Jagami nie jeżdżą młodzi goście w dzinsach i sportowych bluzach :P
Poznałem paru z was na teatralnym ale prawie nikogo nie zapamiętałem no może z małymi wyjątkami ;) Ponieważ zrobiło się późno nie mogłem już skorzystać z muzeum ale i tak było fajnie. Jestem za częstszymi takimi spotkaniami  :-za

emi_ka

  • Gość
Odp: Powitać klubowiczów
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2008, 10:16:14 am »
wiatam, super masz autko
a jak wygląda połączenie limuzyna + TY w wydaniu sport

hmmm .... pewnie się przekonamy :)

 :-za :-za :-za  :-tylko :-tylko

Van

  • Gość
Odp: Powitać klubowiczów
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:16:47 am »
no może to wydanie SPORT to tak bardzo do mnie nie pasuje bo rzeczywiście częściej bywam pod krawatem niż w sportowej bluzie no ale nie zmienia to faktu że kotem w sportowej kurtce i czapeczce zdarza mi się jeździć :)
Ostatnio trochę mniej bo mam inne wozidła na zakupy a pogoda ostatnio kapryśna i jeszcze mi się opony pobrudzą nie mówiąc już że deszcz mógł by spaść kotecka  :-hehe

Van

  • Gość
Odp: Powitać klubowiczów
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 22, 2009, 14:42:14 pm »
odkopie temata dodając zdjęcia jeszcze chyba z lutego ledwo śnieg stopniał
przymiarka dywaników była
http://jaguaremdoslubu.eu.interia.pl/galeria.htm

Van

  • Gość
Odp: Powitać klubowiczów
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 01, 2009, 22:01:09 pm »
haha znalazłem swój temat powitalny :) niedługo mija rok z kotem  :-za
A kotek cały czas w świetnej kondycji a przez rok trochę się nabiegał, a to po polskich austradach nad morze a to w inne części kraju. Miał przywilej też wozić kilka odświętnie ubranych osobistości.
Nie zepsuł się ani razu :)
W nagrodę w tym roku najprawdopodobniej nie zobaczy śniegu. Miałem w planach zakup opon zimowych ale jakoś mi obecnie ochota przeszła. Kotek stoi na dywanie w garażu pod prześcieradłami i wyprowadzany jest na spacer w słoneczne suche dni :)
Do wożenia moich trzech liter służy mi natomiast Sierra przy której dłubię i która jeździ też żona, a od święta paliwożerny unikat jedyny w Polsce służący do pokazywania Bemką i innym nowym TDi gdzie ich miejsce  8)(obecnie się mu chyba uszczelka dmuchła  :-gwizd )

ale i tak najwięcej zabawy i frajdy jest  :-tylko

eypok

  • Gość
Odp: Powitać klubowiczów
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 01, 2009, 22:35:36 pm »
witaj  :-tylko