Autor Wątek: JAGCAR w Warszawie  (Przeczytany 15915 razy)

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2012, 22:38:48 pm »
Co do rabatu dla klubowiczów JCP -
Kilka dni temu wysłałem do Administratora naszą propozycję rabatów: na pracę -20% i na zakup części nowych -5%
Niestety nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi , pewnie Administrator nie gada z "grzesznikami"  :)

pozdrawiam
Jagcar

Pan Aministrator wlasnie wrocil z wakacji. Bardzo dziekujemy za propozycje rabatu dla czlonkow JaguarClubPoland,
jednak pozwole sobie dodac, iz zapytalem o to juz kilka lat temu, a faktycznie - propozycje otrzymalem "kilka dni
temu".

Mialem nadzeje, ze nie musze sie udzielac w tym watku, ale Firma Jagcar wezwal mnie na tablice, wiec napisze.

Nie wiem skad wrazenie, ze nie utrzymuje kontaktu z Wami, na grozby, ze zglosicie sprawy o wykorzystanie
zdjec z serwisu "www.panoramio.com" przez uzytkownika "sebol 1975" odpisalem, pisalem w mailu, nie
opublikowalem, nie rozumiem aluzje "administrator nie gada z grzesznikami".

Wpadki kazdemu sie zdarzaja, ja osobiscie ubolewam ze wybraliscie droga "udawania kogos" zamiast sie
skontaktowac bezposrednio, tyle pisalem, dodalem moich uwag co do moich osobistych doswiadczen, Pan
mi odpisal ze Pan sie nie zgadza ale nie dostalem ani wyjasnien a nie fakture ktora mi obiecano kilka lat temu
za serwisowanie mojego auto u Was.

Co mam jeszcze dodac? Nie wiem i nie mam pomyslu. Moze Pan ma pomysl to prosze sie zglosic, Pan juz
oglosil chec rabatow dla naszych czlonkow, bardzo nam milo, szkoda ze tak pozno i pod presja takiego watku.