Dział Techniczny > XK8/R (1996 - 2006, jako x100), XK (2007 - 2015 jako x150)

Maglownica ..

(1/1)

Andzrej:
Witam zrobiłem przegląd mojego XK8 , tak dla spokoju i okazało się ze jak to Pan Mechanik powiedział   :"dobrzebyloby" zrobić regeneracje maglownicy, Zupełnie nie ma pojecia gdzie sie zwrócić, jak to długo trwa ( wszak lato to cabrio nie powinno stac) . dodam ze mieszkam w okolicach Kutna i nie chciałbym  tzw fachowcowi  oddawać mojego autka , wolałbym aby to był sprawdzony warsztat. Z góry dziękuje za pomoc i przy okazji tez zapraszam do inicjatywy POMOCY  ASSITANCE , ja dziś wysłałem zglosznie bo to dobry pomysł jest.

jb0112:
nie wiem gdzie oddać, ale wiem gdzie nie oddawać czyli do tzw "autoryzowanego" serwisu w łodzi na przybyszewskiego. dyletanci bez elementarnej wiedzy i umiejętności. przestrzegam wszystkich gdyż oprócz słonego rachunku niczego w zamian nie dostaniecie

jb

Krajcok:

Chyba najlepszym pomyslem jest oddanie jej do dobrego warsztatu zajmujacego sie regeneracjami przekladni. Jesli dasz do wiekszego 'osrodka', typu ASO (co wg mnie jest bez sensu) to i tak wysla do swojego podwykonawcy i dolicza marze.

BTW: dlaczego wartaloby? Sa luzy, stuki?

Andzrej:
troszke luzu , szczegolnie jak opuszcze kierownice,
a przy okazji w innym watku pisalem ale cisza : Straciłem lewe "oko" jaka żarówkę mam kupić ( mam XK8 -2001), tzn ta Ksenonowa mi nie pali, fajnie ze jest tu instrukcja jak ja zmienić , ale jak wcześniej kupić? , a możne ktoś z Was miałby odsprzedać , bo do Allegro mam ograniczone zaufanie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej