Autor Wątek: x300 xjr-POTRZEBNA ROZPISKA KOMPUTERA  (Przeczytany 1811 razy)

booschmen

  • Gość
x300 xjr-POTRZEBNA ROZPISKA KOMPUTERA
« dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:00:04 pm »
Witam jak w temacie potrzebuje rozpiske kostek do komputera (czarnej i czerwonej) od komputera ktory jest na prawym przednim slupku (mam upalony jeden styk nie wiem od czego) Moge w razie czego napisac numer tego komputera jesli to ma w czyms pomoc.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: x300 xjr-POTRZEBNA ROZPISKA KOMPUTERA
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:23:08 pm »



booschmen

  • Gość
Odp: x300 xjr-POTRZEBNA ROZPISKA KOMPUTERA
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:59:35 pm »
Wielkie dzieki:D jeszcze jakby ktos mi opisal (black box) (18NP) bo ten styk mam upalony
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 19:06:22 pm wysłana przez booschmen »

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: x300 xjr-POTRZEBNA ROZPISKA KOMPUTERA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2012, 19:16:10 pm »
P104 18 (NP to kod koloru N=Brazowy, P=Fioletowy) steruje przekaznik ktory odpowiada za wtryski.

Kontakt 1 (NP) od komputera P104 18
Kontakt 5 (BLG) do wtryskow


booschmen

  • Gość
Odp: x300 xjr-POTRZEBNA ROZPISKA KOMPUTERA
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2012, 22:12:43 pm »
Czyli jesli teraz podepne pod to watek: "http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,17336.0.html" i dodam iz dzis rozebralem kazda cewke tzn zdjalem tagumke na koncu i ponaciagalem troche te sprezynki ktore tam sa i po zlozeniu auto nie mialo zadnych z opisywanych w/w watku objawow tylko na wolnych dalo sie wyczuc ze przerywa jeden cylinder, wiec postanowilem sie przejechac podczas jazdy wszystko ok nawet na "S" tylko jak podskoczyl na dziurze to wrocilo strzelanie w cylindry i teraz pytanie czy to wina tego pina ktory naprawili wlasnie to ten powyzej czy wina przekaznika czy jeszcze czegos innego?
Jutro prawdopodobnie maja przyjsc 3 cewki ktore zamierzam zmienic i zobaczymy jeszcze.