Autor Wątek: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012  (Przeczytany 162804 razy)

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2012, 19:52:36 pm »
Oj, już się nie będę odzywać....

Alex666

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2012, 20:34:53 pm »
Oj, już się nie będę odzywać....

przecież nie chodzi o to żeby się nie odzywać, czy obrażać. forum jest po to by dyskutować. Ty przedstawiłaś swoją opcję, ja ją skomentowałem i koniec tematu. uważam, że nie ma o co się obrażać.
czekam cały czas na Twojego maila zgłoszeniowego, jak również na maile całej reszty forumowiczów, którzy deklarowali się (ustnie i pisemnie) że wezmą udział w spotkaniu 17.06.

BlackV6

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2012, 20:55:39 pm »
mam nadzieje ze otrzymałeś mojego maila rezerwującego dwa miejsca , zarezerwuj proszę dwa miejsca dla car serwis pojawi się na pewno z żoną

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2012, 22:01:17 pm »
Nie obraziłam się, tylko napisałam, że się już nie odzywam (jest pewna różnica).

A się odezwę... jak bym tak ewentualnie wniosła truskawki na teren imprezy, własne, niepryskane (o ile raczą zaowocować, bo z nimi to nigdy nie wiadomo) i częstowała kotomaniaków, to to będzie duże przestępstwo?

A zgłoszenie wyślę później, bo muszę ustalić co w tym dniu robię i na które punkty imprezy sobie mogę pozwolić :)

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 28, 2012, 19:52:17 pm »
O Jezu!!! Truskawki i Jaguary   :-clap !   Chyba to już niebo  :-wings !!!!!

Już planuje wyjazd ale będe w Beemce.... pomimo tego byłoby fajnie oglądać i pogadać, później po drodze do domu płakać... :-nie
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 28, 2012, 20:00:01 pm »
Beemki też są fajne :-) Jak truskaweczki będą, to Ci zapakuję na drogę... liczę na to, że do czasu zlotu uznają, że czas zaowocować :)

BlackV6

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 28, 2012, 20:48:04 pm »
będą truskawki bajera  ;D ;D

przemohool

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2012, 14:00:47 pm »
Postaram się być

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 03, 2012, 16:03:01 pm »
Wysłałam przed chwilką mejla ze zgłoszeniem. No to już nie ma odwrotu :D I się trzeba modlić, żeby truskawki były duże i soczyste ;)

Alex666

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:27:16 pm »
Witam,
na 17 czerwca zgłoszonych jest 17 osób dorosłych +3 dzieci i 8 samochodów.

Jeśli ktoś się chce jeszcze dopisać to przypominam, że należy wysłać maila zgodnie z wytycznymi z tego tematu.

Co do wyboru knajpy to myślę, ze Leśniczówka będzie dobra.

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 11, 2012, 13:37:18 pm »
ojej!!!! tylko 8 samochodów  :-nie? mam nadzieje że tylko Jaguary liczysz bo inaczej będzie  :-K kiepsko !!!!

Trzeba ogłosić na Facebooku też.... i wszędzie  :-W gdzie się da....

Poznacie mnie bo będe w czapce zielonej z Jaguar Racing... :-yipee do widzenia  :-A
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

Alex666

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 11, 2012, 13:47:03 pm »
Cześć.
Rezerwację mamy w Restauracji u Wrochema.
W rozmowie telefonicznej zostałem poinformowany, że o takiej porze jak niedziela pora obiadowa jest dość długi czas oczekiwania na zamówienia (minimum 1 godzina, a przy bardziej wyrafinowanych daniach- dłużej). W związku z tym, że będziemy tam ok 13.30 a o 16.00 jest zaplanowana wizyta w Sztolni, będziemy mieć ok 2 godziny żeby spokojnie (lub nie spokojnie) zjeść. Aby zjeść jednak spokojnie i przyspieszyć nieco podawanie dań, lepiej będzie, jeśli zdecydujemy się na przynajmniej częściowe Menu przed przybyciem, a zostanie ono przygotowane wcześniej.
Może to być np. sama zupa, co już nieco przyspieszy obiad. Myślę, że wybór zupy nie będzie trudny, ponieważ są do wyboru jedynie 4 (http://www.gospodauwrochema.pl/web/index.php/nasze-menu/ - zdjęcie drugi rząd, czwarta kolumna)

Rosół z makaronem - 8zł
Żurek śląski - 8zł
Barszcz z Wrochemskim Pasztetem - 12zł
Zupa grzybowa z łazankami - 16zł

Osobiście uważam, że najbardziej neutralny jest Rosół i chyba każdy go zje (w końcu to niedziela :)).
Jeśli macie ochotę na coś innego, to proszę o głosy. Byłaby to zupa taka sama dla wszystkich, natomiast drugie danie będzie już indywidualnie wybierane na miejscu przez każdego.

Proszę o głosy. Jeśli nie będzie odzewu, uznam to za konsensus i weźmiemy Rosół dla wszystkich na 1 danie.

Alex666

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 11, 2012, 14:04:27 pm »
ojej!!!! tylko 8 samochodów ? mam nadzieje że tylko Jaguary liczysz bo inaczej będzie kiepsko !!!!
tak, tylko Jaguary.

Trzeba ogłosić na Facebooku też.... i wszędzie gdzie się da....
To już sprawa Adminów, ale z tego co wiem, to na FB miało się pojawić ogłoszenie

Przypominam jeszcze raz, że zgłoszenie mailowe jest konieczne, aby można było dokładnie określić ilość osób oraz zaplanować ten dzień. Proszę aby KAŻDY (nawet uczestnicy poprzedniego spotkania JCP) przesłał maila zgłoszeniowego na alex@jaguarclubpoland.net wg wytycznych z tego wątku.

micky

  • Gość
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 11, 2012, 14:12:38 pm »
Cytuj
Trzeba ogłosić na Facebooku też.... i wszędzie gdzie się da....
To już sprawa Adminów, ale z tego co wiem, to na FB miało się pojawić ogłoszenie


Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 11, 2012, 14:31:32 pm »
Aha, znalazłem - jest ale się schowało bo już starsza wiadomość... między 27 a 13 Maja ale w takim rozwijającym się wątku na środku strony - "See more recent stories" i dopiero się widzi....

Czy można by było odświeżyć albo powtórzyć jakoś żeby na samej górze się pokazał?

Dziękuję ci na przód Alex !!!
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------