Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2012

Gorączka Srebrnego Jaguara - Tarnowskie Góry 17.06.2012

<< < (2/29) > >>

Alex666:
Jeśli ktoś jest chętny na 100% proszę postępować zgodnie z treścią ogłoszenia:


--- Cytat: micky w Maj 24, 2012, 00:23:25 am ---Prosimy wszystkich chętnych o rezerwację pod e-mail
(podając ilość osób, ilość samochodów oraz miejsce dołączenia do kolumny):

alex@jaguarclubpoland.net

--- Koniec cytatu ---

jeśli ktoś chce dojechać (lub dojść) bezpośrednio na miejsce to nie widzę problemu (ale proszę też się zgłosić na maila!). rozpiska jest, wiadomo o której godzinie (-15min) należy być.
podawajcie proszę w e-mailach zgłoszeniowych również nick z forum (jeśli bezpośrednio nie wynika z adresu pocztowego)

aktualną listę uczestników będę publikował w tym wątku co kilka dni.

Marecki68h:
Ja oczywiście potwierdzam przybycie,e-mail wyśle pozdr.

Jestemoryginalna:
a ja mam pytanie.... bo wszystko super, ale dopiero teraz do mnie dotarło, że to jest niedziela no i wolna jestem od 12 mniej więcej, czasem chwilkę wcześniej a czasem później, to może dołączę w porze obiadowej... :) albo jeszcze chwilkę później - tylko czy w takim razie jest sens się zapisywać mejlowo? Pozdrawiam :)

Alex666:

--- Cytat: Jestemoryginalna w Maj 25, 2012, 00:22:13 am ---może dołączę w porze obiadowej... :) albo jeszcze chwilkę później - tylko czy w takim razie jest sens się zapisywać mejlowo? Pozdrawiam :)

--- Koniec cytatu ---
tak jest sens. w restauracji będziemy rezerwować miejsca. jeśli nie weźmiesz udziału we wszystkich punktach programu, napisz w których weźmiesz udział żebym widział gdzie ile ludzi będzie. jeśli chcesz przyjść tylko na obiad (a później do Sztolni już nie) to też proszę to napisz. godziny znasz.

proszę żeby wszyscy Ci, którzy pojawią się tylko na części spotkania postępowali w ten sam sposób.
jeszcze raz proszę o podawanie nicków (nazw użytkowników) z forum w e-mailach zgłaszających udział.

pozdr,

Jestemoryginalna:
Ok, to mejla napiszę... A powiedz mi proszę, w której restauracji będziemy się gościć? W leśniczówce?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej