Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

Brak odmykania szyb.

(1/2) > >>

gt500m:
Witam szanowne grono.
Mam dylemat związany z automatycznym domykaniem szyb z pilota,czyli po opuszczeniu kociaka a pozostawieniu uchylonych czy też całkowicie opuszczonych szyb i szyber dachu autko powinno pozamykać je automatycznie podczas przytrzymania przycisku zamykania w pilocie.
Tak się jednak dzieje tylko w przypadku szyberdachu,natomiast szyby pozostają nadal otwarte.
Byłem na komputerze w serwisie i żadnych błędów kociak nie wyświetla,szyberdach zamyka się za każdym razem natomiast szybki niestety nie,może ktoś z miał podobny kłopot i wybrnął z niego,więc proszę o ewentualną wskazówkę czy radę.
Próbowałem również wkładać kluczyk do zamka i przekręcając go przytrzymywać chwilkę co powinno zadziałać podobnie jak w przypadku pilota,niestety efekt jest ten sam.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Sebastian X:
Odłączyłeś aku ostatnio? Nie wiem jak w S-Type, ale w X-Type trzeba na nowo zaprogramować szyby po tym.

gt500m:
Tak odłączałem akumulator ale żadnych błędów nie mam bo sprawdzałem na serwisie.
Chyba coś było na ten temat na forum,dzięki za podpowiedź,muszę to sprawdzić.

filar12:
s-type tylko otwiera (z pilota) szyby nie zamyka domykanie działa tylko po przekręceniu i przytrzymaniu kluczyka w zamku.

gt500m:
Niestety nie jest to prawdą przynajmniej w przypadku moim,a mianowicie przeprowadziłem procedurę programowania szyb polecaną przez kolegę LUKO-J i wszystko działa perfect,czyli zarówno uchylony szyberdach oraz szyby po opuszczeniu autka i przytrzymaniu przycisku zamykania w pilocie,zamykają się jak było to wcześniej. Może też powinieneś sprubować przeprogramować i będzie OK?
Dzięki jeszcze raz Loko-j i pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej