Autor Wątek: NAVI Alpine w XKR 2004'  (Przeczytany 3415 razy)

alexdr

  • Gość
NAVI Alpine w XKR 2004'
« dnia: Kwiecień 15, 2012, 12:12:39 pm »
Kupiłem autko z org. Navi, ale tylko z jedną CD - Niemcy. Czy ktoś z Was ma/wie jak uzyskać płytki z Europą południową i północno-zachodnią. W sumie system przewiduje 3 płytki.

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: NAVI Alpine w XKR 2004'
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2012, 19:04:08 pm »
Legalnie -  udać się do ASO.. inne sposoby są pewnie w sieci... :- pojecia
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

BlackV6

  • Gość
Odp: NAVI Alpine w XKR 2004'
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2012, 20:39:06 pm »
Może uda się coś znaleść na potarlach aukcyjnych

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: NAVI Alpine w XKR 2004'
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2012, 19:46:27 pm »
z tego co rozumiem to już od długiego czasu nie były aktualizacje na ten system Alpine.

Właśnie szukałem ostatnio i tylko są na nowsze modele 2006/7+ XKRy Aluminiowe.

i dlatego ludzie wolą bez navi ale z 3 zegarami kupować.... bo to nie wielki plus...

Radze TomTom 920 sobie kupić i dać gdzieś zamontować- chętnie pomogę z aktualizacją go w razie potrzeby - i właśnie myślałem że można by było platformę zrobić na TomToma Dock przed ekranem, i tym sposobem mieć niewidoczny ale i łatwo podłączony TomTom..... i gra MP3s (pojemność do 32GB SD card) i ma Bluetooth do telefonu i do radia bezprzewodowo wysyła dzwięk. Najbliższy do fabrycznego systemu (np BMW, ale bez wad i DVD problemy) i możesz łatwo dodać POI i trasy itd. ze swojego kompa używając program TYRE przez GoogleMaps...

np... poprostu się wkłada z góry i dock fajnie trzyma i dostarcza prąd

drut który prowadzi do USB łatwo zmienić na ten od adaptera 12v do mini-usb, i wtedy nic nie wystaje z tyłu. można wtedy go zamontować na takiej platformie metalowej która wchodzi pod drzewo pod tym Navi....

albo i tez myślałem wyjąć ekran i włożyć jakiś klocek na kórym ten dock postawić i z tyłu...

Mam też BMW 5 z navi dużym ekranem z mapami 2012 który tak jak Jaguar też działa "swoim sposobem" i jest bardzo kompetentny, ale jestem dalej przekonany że TomTom (miałem 720 i 920) to najlepszy sposób nawigacji w dzisiejszym rynku...
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------