Autor Wątek: choroby ciąg dalszy...  (Przeczytany 3783 razy)

redrum

  • Gość
choroby ciąg dalszy...
« dnia: Styczeń 28, 2012, 14:51:01 pm »
Jakiś czas temu zachorowałem na X,  później na S-type R. Obecnie po głowie chodzi mi XF - sam już nie wiem czy to aby nie metoda gonić króliczka.
Ale do rzeczy - marzy mi się autko z webasto - ogólnie  ogrzewanie postojowe takie co mogę ustawić czasowo czy z pilota. Np wiem że jadę o 8 - nastawiam na 7:40  poprzedniego dnia i wsiadając o 8 mam cieplutkie autko. Czy jest coś takiego w jakich wariantach XF-a. Ogólnie będę wdzięczny za wszystkie rady przed zakupowe.
pozdrawiam
redrum

Jaro

  • Gość
Odp: choroby ciąg dalszy...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2012, 19:39:13 pm »
Ponieważ sam jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego XF-a dla siebie, przeglądam ogłoszenia i z tego co zauważyłem (mam nadzieję, że to słuszny wniosek) to Webasto można najszybciej spotkać w autach sprowadzanych z NIemiec - chyba w połowie oglądanych XF-ów z NIemiec było zainstalowane ogrzewanie postojowe.
W tych z USA raczej nie ma szans...

redrum

  • Gość
Odp: choroby ciąg dalszy...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:08:42 pm »
Dzięki Jaro za odpowiedź, tylko  w jaki sposób to działa(czy w taki jak napisałem) i jakiego oznaczenia w specyfikacji szukać. Poza tym jakiego rodzaju szukasz silnik/wyposażenie i gdzie najlepiej kupić czy znaleźć dobrą ofertę.
pozdrawiam

Jaro

  • Gość
Odp: choroby ciąg dalszy...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2012, 09:32:33 am »
Szukałem w Niemczech (www.mobile.de) i stamtąd są obserwacje dot. Webasto (w opisie szukaj tego słowa, ewentualnie Parkheizung), szukam też w Polsce (gratka.pl/otomoto.pl) - szukam Premium Luxury - albo 4.2 benzyna albo 3.0 diesel S, zależy mi na audio B&W, ale to spotkać można najczęściej w autach z USA.. mam jedno upatrzone pod Koszalinem, ale za zimno by tam jechać jeszcze póki co...   :- pojecia