Autor Wątek: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa  (Przeczytany 7079 razy)

Offline Artek123

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 819
  • ....był S-Type 3.0 V6... ....jest XJ6 seria III...
Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« dnia: Styczeń 25, 2012, 19:14:39 pm »
Witam
Jak w temacie, potrzeebny mechanik który znał by sie dobrze na kotach z Kielc, Krakowa bądź okolic.
Z góry dziękuję za pomoc.
pozdrawiam

P.S.
Co sądzicie o tym warsztacie??
http://autoline.krakow.pl/serwis-porsche-i-jaguara/
Jeep Cherokee
BMW 3 GT
Jaguar XJ6 seria III

antipathiQue

  • Gość
Odp: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:46:35 pm »

Witaj,

Co do tego serwisu w Krakowie...
Byłem z nimi umówiony. Najpierw rozmawiałem trochę przez telefon, wypyptałem o parę rzeczy.
Wyglądają na fachowców. Później jednak pojechałem na serwis do Moto-Gabra (ASO Jaguara i Land Rovera) na Wielickiej.
Co do ASO - wiadomo jak jest. Trochę przesadzają, są szczegółowi (choć moim zdaniem za bardzo) no i drodzy. Za wymianę chłodnicy 4 tys. zł...
Sądząc po mojej rozmowie z serwisem który podałeś i po zaznajomieniu się z ASO wiem, że wybrałbym właśnie AutoLine.
Choć ja mam to szczęście, że mam blisko Car Service :)

Pozdrawiam,
Jakub.




booschmen

  • Gość
Odp: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2012, 19:00:40 pm »
Mam pytanie, ktos juz moze korzystal z uslug z serwisu Autoline i ma moze jakies opinie na jego temat? Bede bardzo wdzieczny gdyz mojego mechanika kotem przerusl;/

3style

  • Gość
Odp: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2012, 13:32:08 pm »
Ja u nich byłem, chciałem żeby mi powiedzieli czy rozrząd do wymiany. Pytam czy robią Jaguary, typ mi odpowiada: "no szef ma takiego xk i jeszcze jest jeden daimler v12", wiem że ten szef siedział swego czasu na forum tym czy niebieskim. Jak szukasz dobrych ludzi to mam takich. Jedni w Zabierzowie (Misiek Garage) i w Borku Fałęckim (Caira) w jednym i drugi przypadku powołaj sie na mnie (Kamil Olko). Co do Cairy to poproś właściciela, żeby się Twoim kotem zajmował Rafał. W razie potrzeby mam też elektromechanika w NH, który uruchomił Astona po powodzi, ale nie jest najtańszy.

Pzdr.

Offline Chawka

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2012, 15:46:49 pm »
pisałem to juz w innym wątku, ale myśle ze mnie nie zabijecie ;)

Jeżeli mowa o warsztacie znajdujacym sie przy moscie dębnickim, to ja mam zastrzeżenia co do ich 'profesjonalizmu' oddałem tam kota po kupnie na generalny przegląd... auto odebralem z niedzialajaca deską rozdzielczą (poprawili jak wrocilem z zażaleniem) a schowek zamontowali tak, że wypada sobie z zawiasów i klekocze na wybojach, niestety tego im nie oddalem na gwarancje bo zauważyłem to dopiero po kilku dniach... nie mowie już o cenie jaka krzykneli za wymiane dmuchaw nawiewu, 500 zł za 1szt. używke, i 600 zł za wymiane sztuki. Obecnie szukam kogos innego godnego polecenia

3style

  • Gość
Odp: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2012, 16:34:56 pm »
Chawka, podbij może do Miśka z Zabierzowa.

http://www.misiek-garage.pl/

pawelek11

  • Gość
Odp: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2012, 13:24:48 pm »
Mechanik z Niepołomic, chamulce przód, części + robocizna, wymiana rozdzielacza płynu chłodzącego z odpowietrznikiem + płyn ( Texaco ), wymiana wszystkich łożysk na rolkach paska gumowego w silniku 3,0 v6, sprawdzenie rozrządu.
Całość za 700 pln , adresu nie podam bo gość robi tylko z polecenia jak coś prosze pm.
Pozdrawiam
Paweł

Offline JFT

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • F Type 3.0 V6
Odp: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2022, 13:38:22 pm »
Pytanko:)
Czy ktos sprawdzal PREMIUM Automotive Serwis na Siwka 1 w Krakowie?
Pozdrawiam

Offline Ink

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Odp: Potrzebny dobry mechanik od kotów okolice Kielc lub Krakowa
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2023, 20:47:31 pm »
Szanowni, Czy możecie polecić jakiegoś mechanika od pneumatycznych zawieszeń w okolicach Krakowa? Dzięki!