Autor Wątek: Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław  (Przeczytany 6975 razy)

Petrobaza

  • Gość
Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław
« dnia: Styczeń 23, 2012, 17:01:11 pm »
Dzień dobry Forumowicze,  :-bry

W porozumieniu z władzami forum oraz dzięki uprzejmości Marcusa Laufenberga chciałbym pokrótce przedstawić ofertę olei
firmy Millers Oils. Jako autoryzowany dealer firmy Millers Oils będziemy sponsorować i uczestniczyć w życiu Jaguar Club Poland.
Millers Oils jako prawdziwie brytyjska firma ma przyjemność przedstawić oleje do równie brytyjskich aut .



Osobny wątek o współpracy, władze Jaguar Club Poland zamieszczą w innej części forum.

Wszelkie informację dotyczące produktów, karty charakterystyki można pobrać ze strony oficjalnego dystrybutora www.millersoils.pl lub jeśli będziecie mieli z tym problem, od Petrobaza (www.petrobaza.pl).

Millers Oils to jedyny producent olei z Wielkiej Brytani, który produkuję w dalszym ciągu oleje do samochodów typu: oldtimer oraz joungtimer od 120 lat. Posiada w swojej ofercie oleje oraz inne środki smarne także do pozostałych aut wszelkich marek.
Jako nieliczny producent stosuję w swoich olejach formułę 3 estrów (produkty z serii MOTORSPORT). Oleje syntetyczne Millers Oils stosowane są w autach cywilnych, bardziej rozpoznawalne są jednak w motorsporcie (WRC w wydaniu międzynarodowym oraz polskich http://www.millersoils.pl/2011/12/23/zagaosuj-na-maaka-rzeanika/).

Niewiele osób o tym wie, że Adam Małysz w tegorocznym starcie Dakar 2012, w silniku oraz przekładniach miał zalane oleje firmy Millers Oils.

Dla Waszych poczciwych, nieco starszych "Kotów", firma Millers Oils proponuję produkty z serii Millers Oils Classic.
Millers Oils to jedna z niewielu firm, która oferuje szeroki zakres olei silnikowych, olei przekładniowych oraz dodatków do paliw, stworzonych specjalnie dla właścicieli zabytkowych samochodów i motocykli.

Nasze produkty serii Classic wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki po to, aby zaoferować Państwu produkty, które działają tak jak te z epoki, a jednocześnie zapewniają maksymalną ochronę i wydłużoną żywotność. Jako firma założona w 1887 roku, serię Classic traktujemy priorytetowo.

Nasza oferta obejmuje produkty dla wszystkich pojazdów klasycznych i zabytkowych,  jakie powstały w historii motoryzacji – od pierwszych pojazdów bez sytemu filtracji oleju – aż po youngtimer’y.



                     

Dla nieco młodszych przedstawiamy serię Millers Oils Premium: oleje silnikowe ( półsyntetyczne, syntetyczne oraz Longlife o przedłużonej żywotności), oleje przekładniowe, uszlachetniacze i dodatki do paliw zapewniające zwiększoną moc,  bardziej płynną i równą pracę silnika, mniejsze spalanie oraz wyjątkową ochronę silnika przed zużyciem.

Poniżej tabela doboru "oliwy" dla większości modeli Jaguara:





Z pomocą narzędzi typu dobierz olej: http://www.millersoils.pl/formularz-php/, można sprawdzić zgodność oleju we własnym zakresie.


W porozumieniu z Jaguar Club Poland oraz firmą Diff (autoryzowanym dystrybutorem Millers Oils),
Petrobaza będzie uczestniczyć w życiu zlotowym, sponsorować konkursy oraz inne eventy.

                               


Informację o promocjach oraz rabatach dla użytkowników pojawią się w wątku od Jaguar Club Poland


Pozdrawiam

Zespół Petrobaza
Dominik Rymowicz & Tomasz Blok

moryc25

  • Gość
Odp: Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2012, 17:47:21 pm »
Polecam oleje Millers. Używany w rajdach, wyścigach itd, kosztują mniej niż Castrol, Mobil itp i nie są rozlewane w Polsce.

Petrobaza

  • Gość
Odp: Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2012, 17:51:30 pm »
Rzeczywiście oleje Millers Oils są produkowane i rozlewane tylko w jednym miejscu na świecie... Co do stwierdzenia, że są tańsze od Castrola czy Mobila to się nie zgodzę. Oleje Millers Oils zawierają w sobie najnowszą technologię syntetyczną PAO oraz estry. Umówmy się, że ceny są adekwatne do jakości.

moryc25

  • Gość
Odp: Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2012, 17:58:49 pm »
Ceny są różne, ale mi zawsze wychodzi taniej ;D mam dobry rabat :-gwizd

Skubi

  • Gość
Odp: Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2012, 00:41:05 am »
Witamy nowego sponsora :-yipee :-bry

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2012, 15:39:31 pm »
witamy i czekamy na oferte

Offline gt500m

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 81
  • S Type 2.7 D
Odp: Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2012, 16:12:25 pm »
Witam serdecznie wszystkich członków JCP i chciałem się podzielić wynikiem współpracy z personelem firmy PETROBAZA Wrocław,którą śmiało mogę polecić klasyfikując ich na bardzo wysokim poziomie zarówno wiedzy o polecanych przez nich produktach jak i indywidualnej obsługi,której miałem przyjemność doświadczyć.
Profesjonalne doradztwo bez zerkania w strony internetu czy komputera jak i szeroka wiedza,jeśli chodzi o zastosowanie i przydatność oferowanych olejów czy płynów jak również co bardzo istotne obiektywne polecanie
produktów sprawdzonych i nie odbiegających jakością od droższych a jednak cenowo konkurujących z nimi,czego jestem żywym przykładem.
Dokonałem właśnie zakupu w firmie PETROBAZA Oleju Millers oraz płynu chłodniczego i paru kosmetyków Niemieckiej firmy Caramba,całość zamówienia zrealizowano po konsultacji telefoniczno Email z dostawą na miejsce za jedyne 20zł choć odległość dość znaczna,bo do Wrocławia mam bagatela 250km. Gorąco polecam naprawdę miłą i godną polecenia fachową obsługę sklepu,gdzie mam nadzieję,każdy podsumuje uśmiechem zadowolenia z zakupionych tam produktów.
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

ciamajda

  • Gość
Odp: Oleje Millers Oils by Petrobaza Wrocław
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2012, 16:56:21 pm »
po takiej zachęcie muszę ich odwiedzić