Autor Wątek: S-type V8 4.0 Ogrzewanie przedniej szyby..  (Przeczytany 16249 razy)

crazy-j

  • Gość
Odp: S-type V8 4.0 Ogrzewanie przedniej szyby..
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 23, 2008, 16:43:18 pm »
Skoro już mowa o ogrzewaniu, przedniej szyby... u mnie działa niestety tylko co któryś pasek. Nie sądzę, że to uszkodzenie mechaniczne. Raczej podejrzewam brudne styki, bo wygląda to tak jakby były przy podszybiu. Ma ktoś jakieś doświadczenia z takim problemem ? (S-type 2002, 2,5 litra)

adam74

  • Gość
Odp: S-type V8 4.0 Ogrzewanie przedniej szyby..
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2009, 13:29:01 pm »
Crazy-j mam podony efekt co prawda dla kilku nitek (na szczęście). Jest jakiś sposób na to czy uczymy się z tym żyć?

crazy-j

  • Gość
Odp: S-type V8 4.0 Ogrzewanie przedniej szyby..
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 06, 2009, 18:36:01 pm »
Nauczyłem się z tym żyć, ale przez te mrozy ....
Powinienem już zrobić przegląd, zapytam i dam znać na forum. Mam dziwne wrażenie, że będzie się to wiązało z wyjmowaniem szyby :-)

golden jag

  • Gość
Odp: S-type V8 4.0 Ogrzewanie przedniej szyby..
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 06, 2009, 18:42:13 pm »
Jest jakiś sposób na to czy uczymy się z tym żyć?

to się nie da naprawić niestety. nowa szyba ... ale efekt moze być ten sam po wymiana.

salus

  • Gość
Odp: S-type V8 4.0 Ogrzewanie przedniej szyby..
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 09, 2009, 15:52:06 pm »
u mnie nagle przestała grzać przednia szyba... cała... tydzień temu, ot tak... po prostu... przed największymi mrozami...  >:(

bezpieczniki sprawdzone, taśmy, styki na słupkach sprawdzone... pozostaje odnalezienie jakiegoś przekaźnika za to odpowiedzialnego ?

proszę o podpowiedź gdzie go szukać, może jakiś schemat ?

z góry dziękuję

pablitto

  • Gość
Odp: S-type V8 4.0 Ogrzewanie przedniej szyby..
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 04, 2011, 10:37:30 am »
ja mam ten sam problem co kolega salus... tzn dmucha powietrze, ale zimne...brrrr musze sie ubierać cieplej niż na dworze.....hehhe mechanik mi powiedział, że to zaór przy sterowniku ogrzewania, bo do chłodnicy dochodzi ciepłe powietrze, ale nie dochodzi już do wnętrza samochodu. Może być to prawda?