Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

Problemik :) Prosze o pomoc :)

(1/2) > >>

alciah:
Witajcie  :) ALicja z tej strony.
Właśnie stałam się posiadaczką S-Type 99r., 4.0, niestety póki co ........ nieszczęśliwą...   
Autko stało kilka miesięcy i jak widze co nieco sobie z niego pożyczono
Informowano mnie, że silnik nie pali - coś z nim nie tak ale nie powiedziano już co....jednak po zatankowaniu i przykręceniu potencjometra od silniczka krokowego ..... poszło..... zapalił  i tyle dobrego.....

"COŚ" odmówiło posłuszeństwa..., na wolnych obrotach niby ok. ale przy dodaniu gazu niesamowity stuk, wyrzygał mi cały olej w ciągu 1 min.- niestety nie wiadomo przez co dokładnie, autem trzęsie na wszystkie strony, ponoć układ korbowo-tłokowy jest sprawny, pojawiają się komunikaty: "DSC System Fault" oraz "Failsafe Engine Mode".
Mówią mi, że może być wykręcony jakiś czujnik na magistrali olejowej od strony skrzyni biegów... a stuk metaliczny, że pochodzi od popychaczy zaworowych .........i tyle mojej wiedzy w tym temacie.
HELP ME, PLEASE 
 

Jar:
To już wiem, że jesteś z Dąbrowy Górniczej więc chyba warto skontaktować się z gościem z Bielska Białej, to również nie ASO więc pewnie będzie taniej i solidniej. Osobiście mogę polecić     "Jaguar - Części" S. c.

ul Dunikowskiego 45
43-300 Bielsko-Biała

tel. +48 33 814-13-55
fax. +48 33 814-92-82
kom. 602 62-71-84

biuro@jagparts.pl

sokmp@wp.pl
jagparts@wp.pl

http://www.jagparts.pl

alciah:
WIEEEEEEELKIE DZIĘKI :)

alciah:
Dziękuje wszystkim, ktorzy podjeli temat :)

Problemik (mam nadzieje) zostanie w kilka dni zalatwiony.
Diagnoza (przynajmniej ta wstępna) została postawiona. J
utro odstawiam autko "w dobre rece"  do Katowic, po znajomosci wiec dosyc tanio :)


Pozdrawiam serdecznie

alciah:
ahhhh niestety.... nie jest tak dobrze :(

korbowód się urwał i przebił blok silnika - to przyczyna problemów (mam nadzieje, że jedyna)

cóż..... postanowione - serducho do wymiany, wyjdzie z pewnością wieeeeele taniej

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej