Autor Wątek: Pekajaca regulacja w lampach  (Przeczytany 2575 razy)

zadek07

  • Gość
Pekajaca regulacja w lampach
« dnia: Grudzień 02, 2011, 10:30:09 am »
Witam

Robie male rozeznanie czy S-type tez ma takie problemy z pekajacymi uchwytami do regulacji odblysnika? Bo w X-typie jest to problem powszechny, zastanawiam sie nad produkcja takich regulatorow do S-type lecz czy ten problem tez tu wystepuje i jest rowniez tak powszechny?

BOGDA

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:28:54 am »
ma.... niestety jak rozbierzesz lampy to wszystko prawie jest tam popękane wręcz rozsypuje się  w rekach .... ale mało kto rozbiera te lampy w s-type  są porządnie zespolone  :-thumpdown

darek s

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2011, 21:06:12 pm »
Ja u siebie połamałem przy wymianie żarówki ale po rozebraniu udało mi się naprawić dorobiłem te pręciki z kulką z silniczków z innych lamp i przykleiłem do tego co zostało z uchwytów i jest spoko .

zadek07

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:42:56 am »
Czyli zapotrzebowanie by raczej bylo, to nic teraz tylko potrzebuje jedna lampe z cala regulacja jako wzor i mozna dzialac. Ma ktos tak na zbyciu moze byc anglik, byle tania

darek s

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:11:57 pm »
a jaki koszt   tych uchwytów wszystkich trzech bo ja bym był chętny.

zadek07

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:48:16 pm »
Jeszcze nie wiem jak to bedzie technicznie rozwiazane, bo sa te regulatory troche bardziej skomplikowane jak w X-type ale cena chyba bedzie podobna jak te z X-typa czyli cos kolo 150zl za komplet na lampe.

BOGDA

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:54:33 pm »
ZADEK poszukam w wieczorkiem w garażu  czy nie mam połamanych ,ale poklejonych na taśmę starych tych plasticzków ...  jeśli Ci to pomoże to mogę Ci je wysłać pocztą  ... GRATIS ...   ;D

zadek07

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2011, 16:06:02 pm »
Zamowilem cala lampe angielska, ma byc cala w srodku. Chyba ze BOGDA masz ksenony bo tam sa inne regulacje to wtedy z mila checia bym prosil.

BOGDA

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2011, 21:16:02 pm »
mam xenony ...

zadek07

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2011, 17:10:40 pm »
BOGDA to rzuc okiem w garazu, chodzi mi tylko o ten element ktory jest na zdjeciu, bo reszta jest taka sama jak ze zwyklej lampy

BOGDA

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:57:27 am »
tego nie mam :( ... to się u mnie po demontażu lamp nie rozpadło  :- pojecia

zadek07

  • Gość
Odp: Pekajaca regulacja w lampach
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2011, 16:54:39 pm »
to co koledzy nikt nie ma rozwalonych ksenonow? Jesli ktos mi przesle ta czesc co na zdjeciu to dostanie 2 komplety naprawcze do S-type.

Prace nad regulatorami do zwyklej lampy juz trwaja i mysle ze od przyszlego tygodnia ruszy sprzedaz.