Autor Wątek: Szyby Autoglass Jaan - Opinie?  (Przeczytany 5538 razy)

Wojtas 0408

  • Gość
Szyby Autoglass Jaan - Opinie?
« dnia: Październik 19, 2011, 12:39:34 pm »
Witajcie,

dostałem kamieniem i mam czołówke do wymiany. Opcja Auto-szyby w PZU przewiduje wymianę na szyby w
Autoglass Jaan. Macie jakieś opinie na ten temat?

Pozdrawiam i czekam na opinie.

kubajag

  • Gość
Odp: Szyby Autoglass Jaan - Opinie?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2011, 13:44:09 pm »
Skorzystałem z ich usług dwukrotnie w różnych autach (Audi, BMW) i byłem zadowolony. Ceny 60% niższe niż w ASO, specjalizują się w szybach i robią to dobrze moim zdaniem.

IHP

  • Gość
Odp: Szyby Autoglass Jaan - Opinie?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2011, 19:20:56 pm »
Chyba firma zmieniła się w "Nordglass", korzystałem z ich usług kilka lat temu ale słyszałem, że nadal są bardzo dobrzy w tym, co robią.

red jaguar

  • Gość
Odp: Szyby Autoglass Jaan - Opinie?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2011, 23:25:59 pm »
Niedawno w firmowym VW zmieniłem czołową Pilkingtona na Nordglass z PZU auto szyba, wniosek jeden: nigdy nie dam już sobie togo zamontować do auta, rys przybywa z tygodnia na tydzień!

owczar

  • Gość
Odp: Szyby Autoglass Jaan - Opinie?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2011, 12:51:54 pm »
Szyby Nordglass to szyby polskie i niestety jakościowo odbiegają od Pilkingtona albo Sekurita.

Pieterek

  • Gość
Odp: Szyby Autoglass Jaan - Opinie?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2011, 12:04:59 pm »
Weź i się dogadaj z tymi od szyb, powiedz, że masz furę nie byle jaką i że chcesz tylko oryginał, jeżeli oni nie dają rady załatwić swojego zamiennika w tydzień to PZU ma obowiązek zapłacić za oryginał. Ja zadzwoniłem do JAAN'a i postawiłem sprawę jasno '' chcę porządną szybę i już'', fakt, że trafiłem na kolesia, który to zrozumiał (podobno też ma jakieś nietuzinkowe auto), dał znać do PZU, że tydzień to za mało, żeby załatwić odpowiednią szybę. Koniec końców w Vitesie w Katowicach założyli mi oryginał. ;D

Wojtas 0408

  • Gość
Odp: Szyby Autoglass Jaan - Opinie?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2011, 14:31:47 pm »
Naczytałem się w sieci, ze szyby Nordglassa nie sa zbyt twarde, źle załamują światło i ogólnie kiszka. Ale w PZU mnie powiedziano że nie ma innej możliwości jak tylko i wyłącznie Nordglass. Byłem pełen obaw, ale nie jest źle :) Pojechałem, sprawdzili szybę po nr VIN - z Norglassa zamiennika nie było, więc zamówili przez ASO oryginalną szybę. Nie ma do czego się doczepić, miła obsługa, montaż szybki i sprawny.