Autor Wątek: Gdzie moge skasować poduszkę w XF w Radomiu?  (Przeczytany 4643 razy)

Albertk2

  • Gość
Gdzie moge skasować poduszkę w XF w Radomiu?
« dnia: Wrzesień 06, 2011, 17:06:20 pm »
Witam w XF-ie pali mi się kontrolka poduszki oraz wyskakuje komunikat "check pedestrian system" chciałbym to skasować, jednak nie wiem kto ma taki komputer interesuje mnie zakład w okolicy Radomia czy Kielce Znacie kogoś kto mógł by się tego podjąć?

hubercik 30

  • Gość
Odp: Gdzie moge skasować poduszkę w XF w Radomiu?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2011, 17:21:52 pm »

Albertk2

  • Gość
Odp: Gdzie moge skasować poduszkę w XF w Radomiu?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2011, 13:48:25 pm »
Witam dzięki za info ten pierwszy chyba stronę zmienił teraz jest http://www.altamira.com.pl po wygooglowaniu.

A orientujesz się jaki może być koszt wykasowania?   

Oktawian80

  • Gość
Odp: Gdzie moge skasować poduszkę w XF w Radomiu?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2011, 16:47:03 pm »
Kasowanie błędów to jedno, a usunięcie przyczyny ich powstawania to drugie. Podstawowe badanie diagnostyczne (odczyt i kasowanie błędów) kosztuje od 30 do 100 zł.

Albertk2

  • Gość
Odp: Gdzie moge skasować poduszkę w XF w Radomiu?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2011, 13:34:09 pm »
A gdzie można takie ceny spotkać po do tych wyżej firm przedzwonilem i bylo od 200 zł wlasnie za Podstawowe badanie diagnostyczne (odczyt i kasowanie błędów)

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Gdzie moge skasować poduszkę w XF w Radomiu?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2011, 13:48:00 pm »
W Radomiu bym się za to nie brał, bo cholera wie, na kogo się trafi. Możesz podpytać w jakimś 'poważnym serwisie' (ASO którejś z droższych marek), bo oni raczej na pewno będą wiedzieli o czym w ogóle mowa.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Gdzie moge skasować poduszkę w XF w Radomiu?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2011, 14:05:37 pm »
Hej, a jak dzwoniles do tych 2ch serwisow to mowiles im, ze chodzi o poduszke? Bo ogolnie jest tak, ze bledy
w systemie airbagu nie mozna skasowac, kontrolka przestaje sie swiecic po naprawe uszkodzonych elementow
bez kasowania.