Autor Wątek: Kody migowe AIRBAGów  (Przeczytany 77815 razy)

Offline q_nerk

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 584
Odp: Kody migowe AIRBAGów
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 05, 2016, 18:01:52 pm »
Czy ktoś się spotkał z błędem B2294, błyskowo 25. Wiązka w sumie wygląda na całą, nawet kurtynę podpiąlem inną w ramach testów. Zmieniać moduł poduszek?

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: Kody migowe AIRBAGów
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 10, 2016, 22:33:42 pm »
Mam pytanie dla  ogarniętych.
Czy pas bezpieczeństwa z przodu posiada dwa napinacze po obydwu stronach? Wszystko wskazuje na to, że tak, więc dlaczego na allegro są tylko dostępne napinacze od strony klamry do zapinania pasa?
Pytam dlatego, ponieważ podczas instalacji okablowania do subwoofera odkryłem, że mam wypiętą tam jedną wtyczkę. Właśnie od czegoś co wygląda jak napinacz i jest zaraz koło zwijacza pasa. Po wpięciu wtyczki pokazuje mi kod poduszek 38, czyli Driver Reel Pretensioner Front (czyli rolka, zwijacz pasa). Sęk w tym, że nigdzie na allegro itp nie znajduje mi ani zwijacza, ani napinacza z tej strony. Jak wpisuję pas, to wyniki są ale bez tego napinacza rolki tylko sam goły pas na szpuli...

Gdybym ja miał to jakoś nazwać to bym powiedziałbym napinacz rolki pasa kierowcy.
Pytanie natomiast, gdzie to kupić?
Odczytałem symbol tej części wyprodukowanej w Częstochowie przez TRW i jesto to BAM-PT1-0597
Znalazłem tylko jeden trop do Land Rovera
http://www.ebay.com/itm/LAND-RANGE-ROVER-FRONT-RIGHT-PASSENGER-SEATBELT-SEAT-BELT-PRETENSIONER-99-01-02-/231608309580
ale może gdzieś bliżej...
niby też w golfach i mareach coś takiego wkładali
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

Offline Fishman

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Kody migowe AIRBAGów
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 14, 2017, 14:16:40 pm »
Witajcie,
Miga mi kod 14. Oznacza to "Air bag control module internal fault." Faktem jest, że nie wymieniłem tego modułu po wypadku.. Czy muszę go wymienić czy za się jakoś zresetować?
Z góry serdecznie dziękuję.

Offline CAR SERVICE

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 51
  • mrrrrrrauł z 2 dział
    • strona firmowa
Odp: Kody migowe AIRBAGów
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 06, 2023, 21:31:48 pm »
Witajcie.Nawet ja mam niekiedy problem z ustami i tak męczę jaga x300 z usterką się bat który zaświeca się po odpaleniu i nie gaśnie.Sprawdzona cała instalacja i podmienione wszystkie komponęty i nic .Dlatego dopytuje czy ktoś zna metodę na wywołanie kodów migowych.Z góry dziękuję za każdą podpowiedź w imieniu klienta😉
kotolubny; jag xkr-arden 99,mk2 3.8 overdrive 67, oraz kilka innych