Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

kilka drobnych problemó elektrycznych

(1/1)

CELIBAT:
Witam
mam mały ale upierdliwy problem. Próbowałem sprawdzić sam ale nie dałem rady...
od paru dni przestała mi działeć regulacja lusterek - lewego i prawego jednocześnie. Poczytałem trochę forum i dowiedziałem się, że są 3 skrzynki z bezpiecznikami - takiej ilości bezpieczników jeszcze nie widziałem :) -zrobiłem szybki przegląd bezpieczników i chyba wygląda, że wszyskie są ok.
W związku z tym mam pytanko: co może być przyczyną tej awarii - bezpiecznik (jak tak to który) czy może przełącznik sterujący umieszczony w drzwiach a może coś innego?
Wszyskie schematy są po angielsku, którego kompletnie nie znam. Jestem z ekipy,która uczyła się tylko jednego słusznego języka - czyli rosyjskiego :)
Nie znam dobrego elektryka, jedyny u którego byłem z poprzednim autem, przy wymianie gniazda zapalniczniczki połamał mi połowę plastków więc do niego nie pojadę.
Posiadam Jaga s-type 3.0 z 99r. od 1,5 m-ca. Dzięki za wszelkie info i wyrozumiałość.
приветствовать   :)

Intruz:
zacząłbym od zdjęcia tapicerki i sprawdzenia połączeń w drzwiach...

CELIBAT:
rozbórka tapicerki. Kiedyś próbowałem.... więcej szkód niż pożytku   :)

xOsTrYxJaG:
To zrób to delikatnie. Spokojnie nie wyłamiesz zaczepów. W tych autach to jest solidne. Zdejmij i zobacz bo może, któryś z kabelków w drzwiach jest odłączony.

CELIBAT:
 :-thank

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej