Autor Wątek: Dziwne funkcjonujący przycisk ZAMYKANIA SZYBY W X350  (Przeczytany 1969 razy)

tomda

  • Gość
Dziwne funkcjonujący przycisk ZAMYKANIA SZYBY W X350
« dnia: Lipiec 07, 2011, 09:02:07 am »
Od pewnego czasu nie działa przycisk elektrycznego otwierania szyby w tylnych prawych drzwiach. Także przyciskiem w drzwiach kierowcy nie mogę otworzyć tylnej prawej szyby. Natomiast z kluczyka podczas otwierania (wszystkich szyb) ta tylna prawa się też otwiera(opuszcza). I co dziwne po opuszczeniu jej (z kluczyka) przyciskami w drzwiach mogę ją zamknąć ale co mnie dziwi to to, że naciskając przycisk na opuszczenie jak i podnoszenie szyba tylna prawa tylko się podnosi (zamyka). To znaczy, że przycisk tylko szybę zamyka (nawet jak jest naciskany na otwieranie). Czy ktoś spotkał się taką usterką? Czy to uszkodzenie to zwarcie / odłączenie przewodu / bezpiecznik  ??? Bo sam, mechanizm elektryczny szyby działa. :-A  :-tylko

booschmen

  • Gość
Odp: Dziwne funkcjonujący przycisk ZAMYKANIA SZYBY W X350
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2011, 21:56:56 pm »
Podepnij ktory kolwiek inny przelacznik pod kostke od prawej tylniej szyby i zobacz ale zrob tak aby byl podlaczony tylko jeden np jesli to zrobisz w drzwiach kierowcy to odepnij wtyczke z tylu. I zobacz co sie bedzie dziac

Offline ajtotal

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Dziwne funkcjonujący przycisk ZAMYKANIA SZYBY W X350
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2011, 12:10:32 pm »
ja bym tu obstawial jakis blad na szynie CAN - odlacz auto od akumulatora poczakaj 15 - 30 min zaprogramuj wszystkie szyby i moze pomoże
Był xj8 4.2L x350 2004 BRG- jedyny słuszny kolor i paski po bokach też miał.
Jest New XK R-Performance, pitch black, Full Fat Range Rover 4.4tdv8