Autor Wątek: Moduł parktronika!  (Przeczytany 1978 razy)

wojt

  • Gość
Moduł parktronika!
« dnia: Lipiec 05, 2011, 15:34:15 pm »
Witam wszystkich!
Proszę o pomoc tęgie głowy! :-K
Właśnie wróciłem od elektryka,który stwierdził uszkodzenie modułu,ponoć podpięcie pod komputer wykaże dokładnie czy to właśnie moduł czy może coś innego.Czy faktycznie komputer pokaże uszkodzenie?Jakie jest wyjście z mojego problemu?Poszukać innego?Ale jaką mam gwarancję,że kupując np. używany,będzie on sprawny?
Jeszcze jedno-nie działa mi automatyka kierownicy i fotela.Czy komp.tu również pomoże?

xOsTrYxJaG

  • Gość
Odp: Moduł parktronika!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:59:47 am »
Cześć,


Ja nie miałem takich problemów. Na początku do elektryki fotela i kierownicy posprawdzają bezpieczniki czy nie są przepalone następnie jak jesteś w stanie spróbować zajrzeć pod fotel czy przypadkiem nie odpiął Ci się któryś z kabelków. Jak chyba Ci wiadomo odłączenie odsuwania układu kierowniczego jest po lewej stronie takie małe pokrętło przy kierownicy. Zobacz czy jest ustawione na AUTO. Jak na OFF będzie to Ci odsuwanie kierownicy nie będzie działało. 


Co do podpięcia to chyba tak. Ponieważ ostatnio miałem problem z czujnikiem temperatury i podłączenie pod komputer okazało sie dobrym rozwiązaniem i przy tym zaoszczędziłem czas.

wojt

  • Gość
Odp: Moduł parktronika!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:15:03 pm »
Dodam,że ręczna regulacja fotela i kierownicy w 3 poziomach działa.Z kierownicą jest dodatkowy problem,nie zawsze działa wysunięcie do kierowcy,jak odepnę aku.to czsem zaskoczy. Natomiast automatyki brak ??????
Z czujnikami parkowania nikt nie miał nigdy problemu?! ??????