Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)

Wymiana głośników tył

(1/6) > >>

lexxus:
witam!
Jeden z tylnych głośników zaczyna mi szwankować chce je wymienić na inną parę 165mm ale jak je wyciągnąć aby nic nie połamać?? czy trzeba wyciągnąć cały boczek , czy można zdjęć samą maskownicę?

strawinski:
cześć.
ściągnięcie samej zaślepki nie wiele da,nie dostaniesz się do śrub i nie wyciągniesz głosnika. musisz ściągnąć cała tapicerkę.
odkręć wszystkie możliwe śrubki.
potem zacznij od dołu ciągnąc do siebie, najgorzej jest na górze, bo prawdopodobnie połamią się zatrzaski, ale powinieneś takie dostać w motoryzacyjnym, a jak nie to w serwisie.



zdjęcia z www.jaguarforums.com

lexxus:
Serdecznie dziękuję za wskazówki ! !

Exstream:
Mam podobny problem z głośnikiem przednim. Wyczytałem z programu serwisowego Jaga, że procedura jest ta sama co z tyłu. Ale może macie jakieś sugestie jakie głośniki założyć? Głównie chodzi mi o dobre dopasowanie i jakość. :-help

Skiciu:
Wczoraj podczas powrotu do domu od teściów żona posadziła mnie z tyłu (podobno zalatywałem alkoholem) i zauważyłem, że jeden z tylnych głośników mi nie gra... troszkę się zdziwiłem, że akurat jeden nie gra, a drugi chodzi normalnie... ktoś może wie co spowodowało ten stan rzeczy ? Prawdopodobnie będę musiał rozebrać boczek i sprawdzić co jest grane ale łudzę się, że ktoś zna jakiś złoty środek który spowoduje, że głośnik zagra i nie będę musiał tego boczka rozbierać  :-help :- pojecia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej