Autor Wątek: Układ chłodzoncy Kotka... Pomóżcie  (Przeczytany 1948 razy)

xOsTrYxJaG

  • Gość
Układ chłodzoncy Kotka... Pomóżcie
« dnia: Lipiec 01, 2011, 16:55:09 pm »
Witam,

Problem mam tego typu a mianowicie pękł mi "trójnik" który doprowadza ciecz chłodzącą do silnika. I teraz zwracam się do was o pomoc. Gdzie mogę znaleźć tą część? bo nic innego mi nie pozostaje jak ją wymienić. Mi już mechanik kombinował na wszystkie strony ale wytwarza się tam bardzo duże ciśnienie, które rozrywa mi powłokę. i tak w kółko....   :-K   :-zly :-zly :-cry :-cry

Dokładnie to mi pękło tam gdzie jest klej założony.




xOsTrYxJaG

  • Gość
Odp: Układ chłodzoncy Kotka... Pomóżcie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2011, 17:16:52 pm »
No i jestem w pkt bez wyjścia... Na allegro jest ale do DIESEL'a ale wyglada inaczej niż ten...

moryc25

  • Gość
Odp: Układ chłodzoncy Kotka... Pomóżcie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2011, 17:21:54 pm »
Kup nową rurkę w ASO.

xOsTrYxJaG

  • Gość
Odp: Układ chłodzoncy Kotka... Pomóżcie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2011, 17:28:48 pm »
Znaczy ten rozdzielnik :) W każdym ASO jaguara można kupić ? czy są jakieś specjalne miejsca?

champagne

  • Gość
Odp: Układ chłodzoncy Kotka... Pomóżcie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2011, 21:08:02 pm »
Miałem tę samą usterkę w swoim Kocie, tego się nie da naprawić, na używane części szkoda kasy, bo nie wiadomo jak długo wytrzyma, zamienników nie ma. Pozostają jedynie salony Jaguara, ja to kupiłem w ASO Gdańsk, czas oczekiwania 3 dni, koszt 970 zł. To jest komplet razem z termostatem i wężami gumowymi.

xOsTrYxJaG

  • Gość
Odp: Układ chłodzoncy Kotka... Pomóżcie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2011, 06:22:47 am »
Zrobili mi mechanicy ale niestety będę musiał to wymienić.

Dzwoniłem do ASO we Wrocławiu, tylko za ten plastik (rozdzielnik) chcą 130 zł. Więc analogicznie wymieniam bo nie wiadomo ile wytrzyma część zrobiona przez mechaniorów.