Autor Wątek: Wiatrak chłodnicy.  (Przeczytany 2387 razy)

xOsTrYxJaG

  • Gość
Wiatrak chłodnicy.
« dnia: Czerwiec 25, 2011, 21:23:07 pm »
Mam problem a raczej jestem nie doinformowany.... :-wstyd

Powiedzcie mi bo sam już nie wiem co robić... akurat w weekend mi się przydarzyło i nie mam gdzie jego podpiąć.
Zostawiłem przez przypadek radio włączone i wyładował się akumulator. Podpiąłem go i doładowałem ale za to:

1. Mam gaz, który włącza się po osiągnięciu 20*C nagle nie chce się przełączyć...   :-K
2. Włączam kotka chodzi jakiś czas kiedy osiągnie poziom 90*C po jakimś czasie włącza się wiatrak a wcześniej nie włączał się w takiej temperaturze nawet jak było po 35 *C na dworze...  :-K

Czy możecie mi zasugerować co mam zrobić... W poniedziałek idę podpiąć go pod komputer.... z góry dzięki za pomoc

xOsTrYxJaG

  • Gość
Odp: Wiatrak chłodnicy.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2011, 14:09:40 pm »
Mam problem a raczej jestem nie doinformowany.... :-wstyd

Powiedzcie mi bo sam już nie wiem co robić... akurat w weekend mi się przydarzyło i nie mam gdzie jego podpiąć.
Zostawiłem przez przypadek radio włączone i wyładował się akumulator. Podpiąłem go i doładowałem ale za to:

1. Mam gaz, który włącza się po osiągnięciu 20*C nagle nie chce się przełączyć...   :-K
2. Włączam kotka chodzi jakiś czas kiedy osiągnie poziom 90*C po jakimś czasie włącza się wiatrak a wcześniej nie włączał się w takiej temperaturze nawet jak było po 35 *C na dworze...  :-K

Czy możecie mi zasugerować co mam zrobić... W poniedziałek idę podpiąć go pod komputer.... z góry dzięki za pomoc


Czy ktoś coś wie coś na ten temat, że włącza mi się wiatrak wtedy kiedy nie powinien ? Co może powodować ten stan ?

rodger

  • Gość
Odp: Wiatrak chłodnicy.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2011, 00:26:22 am »
A klimatyzacja była włączona??? Jak tak to chodził Ci wiatrak od klimy. Co do gazu to nie wiem co masz wstawione, żeby cokolwiek powiedzieć :)

xOsTrYxJaG

  • Gość
Odp: Wiatrak chłodnicy.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2011, 18:47:40 pm »
Ok sprawa rozwiązana...  :-off


Podpiąłem go pod komputer i był błąd jednego z czujników, już dokładnie nie powiem wam jaki ale taki który załącza wiatrak do chłodzenia silnika. Chociaż miałem płyn chłodniczy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 18:52:08 pm wysłana przez xOsTrYxJaG »