Autor Wątek: wyjscie na wzmacniacz  (Przeczytany 7373 razy)

anticrux

  • Gość
Odp: wyjscie na wzmacniacz
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 18, 2011, 18:58:32 pm »
chodzi o dodanie bassu, bo do srednich i wysokich to one są wystarczające- oczywiscie nie mówie tutaj o jakiś audiofilowych skrzywieniach ;)
natomiast jeśli uda się opracować poprowadzenie wyjścia na suba to taka sama droga będzie do podłączenia głośników, chodzi o to żeby ulepszyć system zachowując oryginalne radio.

rafi77

  • Gość
Odp: wyjscie na wzmacniacz
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 21, 2012, 19:49:25 pm »
Dla wszystkich audio-maniaków, którzy chcą zachować oryginalny wygląd kokpitu i jednocześnie polepszyć  brzmienie w kocie informuje, że jet to możliwe.
Ja dorobiłem sobie wyjście RCA ( bardzo proste - szukać w google) a wyjście na sterowanie wzmacniaczem wychodzi z kostki w radiu.( pin 12 obok stałego plusa ) niestety nie wiem jak wkleić zdjęcie ??????


Offline szibel

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: wyjscie na wzmacniacz
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 23, 2012, 21:27:33 pm »
Ale, jak, gdzie, w którym miejsu dorobiłeś to wyjście?? Masz nawigacje czy zwykłe radio?
Zdjęcie możesz wkleić poprzez "opcje dodatkowe..." pod oknem w którym wpisujesz treść wiadomości.
Pzdr
szibel

rafi77

  • Gość
Odp: wyjscie na wzmacniacz
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 04, 2012, 23:43:46 pm »
Wyjście na wzmacniacz dorobiłem w radiu (czyli tam gdzie wkładamy CD, MD lub kasetę) więc nie ma znaczenia czy jest navi czy nie.
To strona z której korzystałem http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1316930.html
Widzę, że jest spore zainteresowanie więc postaram się w tygodniu wyjąć radio i zrobić fotorelacje.
"Dozwolone typy plików: doc, pdf, txt, zip" a jpg ??????
Pzdr