Autor Wątek: Spot w Warszawie?  (Przeczytany 24665 razy)

Luqasek

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 26, 2008, 15:08:33 pm »
Ale szkoda, że nie mogłem przyjechać!  :'( niestety mój cały budżet został spożytkowany na Sandomierz, a do Wawy jednak jest te ~350km i stwierdziłem, że zwyczajnie mnie nie stać, że nie starczy na benzynę  ;D a co do wypadku: bardzo współczuję, mam nadzieję, że cała sprawa zostanie szybko i "bezboleśnie" załatwiona przez dobrego blacharza i lakiernika, i już wkrótce koty będą w pełni zdrowe! Ja też kilka dni temu miałem coś w rodzaju "stłuczki"  :P moja kochana mama wjechała we mnnie swoją hondą cr-v w garażu podczas parkowania i mam trochę obtłuczony lewy bok  :'( szkoda słów...  :-tylko

adams

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 26, 2008, 16:23:30 pm »
Witam Wszystkich!
Rano szukalem wzmianki na temat wczorajszego spotkania i nic nie znalazlem. Przed chwila czytam wyrywkowo news i zamarlem ze strachu ze cos sie wydazylo strasznego, slowo "tragedia" dziala na mnie paralizujaco!
Pozniej juz troche sie uspokoilem. Oczywiscie zal mi samochodow i konsekwencji tego zdazenia, na szczescie nic nikomu sie nie stalo i to jest optymistyczne. Mam nadzieje ze szybko poradzicie Sobie z naprawa jagow. Zerkalem w wsteczne lusterko na wysokosci Elektoralnej i pomyslalem ze cos ta zmian swiatel za dlugo trwa, pewnie to nastepilo chwile poznej jak juz stracilem widok skrzyzownia. Wielka szkoda!!!
Jezeli chodzi o spotkania to faktycznie lepiej spotykac sie w srodmiesciu, do cenrum kazdy ma blizej i przejazd kolumna nie bedzie tak niebezpieczny.
pozdrowienia adams

tomz

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 26, 2008, 17:16:00 pm »
no to do następnego spotkania Panie i Panowie  ;) :-tylko

adams

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 26, 2008, 18:08:16 pm »
Hi,
z tego wszystkiego zapomialem o zdjeciu!
pozdrowienia adams

adam74

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 26, 2008, 19:08:44 pm »
Pati - to mondeo z zazdrości skoczyło na kota i niestety w zamieszaniu rany odniosły dwa koty i jedno mondeo

Joa Alex

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 27, 2008, 10:22:26 am »
no nie wierzę  >:( :( :o
adam74, Joe Alex - współczujemy wam a szczególnie niebieskiemu iksowi  :(
to niesamowite - jeszcze kilka godzin temu się widzieliśmy  :o
dajcie znać co dalej

to co pisał Adam to siezgadza, mój stoi w wrasztacie samochodowym na Leonidasa  ( to przy Łopuszańskiej) tak mi polecił facet co holował mi auto. Teoretycznie mogłem zawieśc samochód na Waszyngtona, ale  przestraszyłem sieże tam na naprawę będę czekał miesiąc czasu. Mam nadzieje że to dobry warsztat w którym zostawiłem, właściciel specjalnie w sobotewieczór przyjechał, obejrzał mojego kota i powiedział że nie takie rzeczy się naprawia, tak ze jestem dobrej myśli że straty będą takie jak Adam napisał a nie na przykład zwichrowany przód czy reflektory.
Współczuje Adamowi, chcoiaż muszę powiedzieć że jak w niego przywaliłęm to był tak huk że myślałęm że ja cały przód a on cały tył stracił, jak cofnąłem samochód to zobaczyłem że Adamowi zderzak poszedł, reflektory i chyba bagażnik zostały na miejscu.
Za to mój silnik zaczął dyszeć jak parowów, przebita chłodnica i przewód spowodowały ze płyn chłodniczy wyciekł na silnik i kłęby pary spowiły cała maskę.
No nic będę kontaktował sie Allianz ( OC sprawcy) żeby ruszyc z naprawą.
Aha Pani od Mondeo zachowała siebez zarzutu, wzieła wszystko na siebie i kupiła na po butelce Johny Walkera Black Label w ramach przeprosin.
Pozdrawiam

adams

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 27, 2008, 18:59:14 pm »
Witam!
Moze macie jakies fotki z uszkodzen jagow. Chcialbym , jezeli to mozliwe zbaczyc jak to wyglada z technicznego punktu!
Babka zachowala sie Ok, ale moglaby bardziej uwazac.  Rozumnie ze ruszyliscie zpod swiatel a ona nie zatrzymala sie na czerwonym?
pozdrowienia adams

adam74

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 27, 2008, 22:14:28 pm »
poturbowany kotek
 :-[ :-[

golden jag

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 28, 2008, 12:20:08 pm »
 :-cry

adams

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 28, 2008, 18:59:53 pm »
Hi!
Jezeli mozna tak powedziec to nie wyglada to najgozej. Prosta robota, wymiana paru elementow i jag bedzie jak nowy!!!
pozdrowienia adams

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 28, 2008, 19:03:13 pm »
nie wyglada tak zle ale chyba jest. zakliniony drzwi tylny oraz krotszy bagaznik. pewnie ze sie
da to naprawic ale kotek juz nie bedzie taki sam ...

adam74

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 28, 2008, 19:48:42 pm »
Jutro będzie rzeczoznawca z ubezpieczalni, niemniej jednak spędziłem dziś trochę czasu na Waszyngtona na rozmowie z serwisem (opinia mechaników itp.)
ponieważ autko posiadało hak cala siła uderzenia poszła pod spodem. różnica pomiędzy klapa bagażnika a belka to "tylko" 4cm, podłoga na wysokości tylnej kanapy posiada odkształcenie w wyniku którego tylne drzwi się klinują. Samochodzik jest jakby "skręcony" na wysokości tylnej kanapy  :-[ Reasumując - przód małe miki, niestety uszkodzenia tyłu skazują prawdopodobnie (99% - opinia panów z serwisu) na szkodę całkowitą  :-[ :-[

Jak będę miał oficjalny wyrok - poinformuję.


adams

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 28, 2008, 20:27:09 pm »
Hi!
W takim razie jetem pierwszy w kolkejce, pamietaj adam  ;D
pozdrowienia adams

adam74

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 28, 2008, 20:42:41 pm »
pierwszy w kolejce - ale do czego ??????

jakoś się zgubiłem :-\

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 28, 2008, 20:46:52 pm »
jeszcze samochod zyje a juz pierwszy sep sie pokazuje hehe ...