Autor Wątek: Classicauto - Start sezonu 09.04.2011  (Przeczytany 3374 razy)

micky

  • Gość
Classicauto - Start sezonu 09.04.2011
« dnia: Marzec 31, 2011, 16:42:54 pm »
W imieniu Magazynu Classicauto zapraszamy na rozpoczęcie sezonu z Classicauto. Wszystkich sympatyków magazynu i uczestników imprez z cyklu CA Cup zapraszamy na warszawski Autodrom Bemowo 9-go kwietnia od godziny 10. Oficjalnie swoją tegoroczną aktywność z Classicauto rozpocznie Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski.
Impreza będzie okazją, by spotkać wielu znajomych, być może zobaczyć ich nowe zimowe nabytki, porozmawiać z redaktorami Classicauto oraz członkami KPZ AP, posilić się i... pościgać. Dla chętnych przewidziane jest bowiem zorganizowanie próby sportowej. Za start w niej pobierana będzie symboliczna opłata. Uzyskujący najlepsze czasy otrzymają pamiątkowe puchary.http://www.classicauto.pl/

rybkawiedenka

  • Gość
Czy ktoś się wybiera na otwarcie sezonu 9 kwietnia na Bemowo?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2011, 09:54:44 am »


Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu z Classicauto. Wszystkich sympatyków naszego magazynu i uczestników imprez z cyklu CA Cup zapraszamy na warszawski Autodrom Bemowo 9-go kwietnia od godziny 10. Oficjalnie swoją tegoroczną aktywność rozpocznie z nami Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski. Impreza będzie okazją, by spotkać wielu znajomych, być może zobaczyć ich nowe zimowe nabytki, porozmawiać z redaktorami Classicauto oraz członkami KPZ AP, posilić się i... pościgać. Dla chętnych przewidujemy bowiem zorganizowanie próby sportowej. Za start w niej (zapewne 3-4 przejazdy) pobierzemy symboliczną opłatę. Uzyskujący najlepsze czasy otrzymają pamiątkowe puchary. Na miejscu będzie też można dowiedzieć się więcej o majowym Classicauto Rajdzie Magurskim oraz od razu, wypełniając zgłoszenie, stać się jego uczestnikiem. Na zamknięty teren Autodromu zapraszamy wszystkie auta zabytkowe (minimum 25-letnie i inne ciekawe, po konsultacji z obecnym przy wjeździe przedstawicielem redakcji). Pozostałych sympatyków przybyłych „zwykłymi” wozami prosimy o parkowanie przed bramą.

Ja będę ;)

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Classicauto - Start sezonu 09.04.2011
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2011, 20:26:13 pm »