Autor Wątek: Biały dym spod maski  (Przeczytany 3185 razy)

Goliat83

  • Gość
Biały dym spod maski
« dnia: Marzec 30, 2011, 16:25:07 pm »
Problem jest taki: po pokonaniu dluzszej trasy po zatrzymaniu sie z lewej strony(wydaje mi sie ze okolice zbiorniczka wyrownawczego) widac bialy dym (moze para  ??????). Po paru minutach wszystko znika. Plyn chlodniczy po przejechaniu trasy 3000 km jest w normie. Jakies pomysly?

lexxus

  • Gość
Odp: Biały dym spod maski
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2011, 18:38:53 pm »
S-type z silnikiem 3.0 znany jest z nieszczelności zbiorników wyrównawczych <mikropęknięcia na spawie zbiornika>
Być może u Ciebie pęknięcie jest na tyle wysoko że nie ma wpływu na poziom płynu a jedynie na szczelność ...

przemix2010

  • Gość
Odp: Biały dym spod maski
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2011, 19:03:37 pm »
witam serdecznie

jezeli chodzi o ten bialy dymek to jak kolega napisal moze byc to zbiorniczek ale musisz sobie to dokladnie obejrzec

mi ubywalo plynu ze zbiorniczka i kupilem nowy

a co sie okazalo heh mialem weze podziurawione

Jezeli u ciebie sie okaze zbiorniczek i bedziesz szukal to chetnie sprzedam niedrogo i dam gware na sprawdzenie Pozdro

Goliat83

  • Gość
Odp: Biały dym spod maski
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2011, 21:37:37 pm »
DZieki bardzo panowie za pomoc. Jade do mechanika i trzeba sprawdzic. Najwazniejsze ze nic powaznego. Jesli okaze sie ze to zbiornik to odezwe sie na priv. Jeszcze raz dzieki.   :-K

sugranes

  • Gość
Odp: Biały dym spod maski
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2011, 12:38:51 pm »
Masz 3,0? Jeśli 2,7D, to mam coś do dodania na temat białego dymku spod maski 8)

lexxus

  • Gość
Odp: Biały dym spod maski
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 16, 2011, 17:30:11 pm »
Kolega ma 3.0 ale może napisz to co chciałeś powiedzieć , może się komuś przeglądającemu forum przydać...