Autor Wątek: By zasilać szeregi !!!  (Przeczytany 3403 razy)

dani

  • Gość
By zasilać szeregi !!!
« dnia: Październik 02, 2008, 14:09:06 pm »
Witam wszystkich kochających nasze kociaki  :-A

Moje maleństwo nabyłem w tym miesiącu a mowa o XJ6 4,2 daimler '85 i od razu zostałem szczęśliwym "tatusiem" niesfornego ale jakze pieknego bobasa. Mam przyjemność poznać go od srodka :/ zanim dobiorę się do jego futerka.
kupiłem Go wsiadłem i przejechałem na kołach do Polski 2400 km !!!!! bałem się jak choletra.... ale jechałem do celu :)))) i dojechałem niestety tylko na 5 garach :(
Pozdrawiam Wszystkich i zmykam do działu technicznego ;)

Nochal

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2008, 14:20:41 pm »
Witamy serdecznie :)

No widzę ze wykazałeś się niezłą odwagą ...  :-R
A nie było gdzieś bliżej takiego co pali na wszystkich garach ? ;D

Z pewnością znajdziesz na naszym forum  solidne wsparcie w pielęgnowaniu swojego kotka.
Trzymamy kciuki i do zobaczenia na zlocie ( a może i wcześniej ) .

P.S.
Napisz skąd jesteś, wszyscy tu tego strasznie ciekawi :)

dani

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2008, 15:25:21 pm »
No fakt jesteśmy rozsiani po całej Polsce i nie tylko...
Ja będę urozmaicał wizualne aspekty naszych wspaniałych dróg w Wielkopolsce - Kalisz!!!
jesze raz pozdrawiam

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2008, 15:28:34 pm »
:-witamy    serdecznie i gratulejmy  :-tylko

artleks

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2008, 18:09:05 pm »
Ciesze sie ze w Wielkopolsce nowy kot sie pojawil  :-za

roberturszula

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2008, 18:25:49 pm »

 Witamy w szeregach!
 mam nadzieję,że miło będzie włożyć troszeczkę siebie w kota na pewno odda z nawiązką.

pozdro!!!

rcala xj40

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2008, 07:53:29 am »
Witaj  !!!  2400km ? Masz cohones   :-R



dani

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2008, 11:15:17 am »
Zawsze wierzyłem iż w życiu trzeba kolekcjonować mocne wrażenia :) a one były dość spore. Kociak miał uzupełnione przeze mnie wszystkie płyny i choć miałem możliwość scholowania maszyny na lawecie rzuciłem mu wyzwanie - Jak dojdziedziesz sam do celu - bedziesz mój!!! Nawet nie wiecie ile razy głaskałem Go po mordce na kierownicy, wspierając dobrym słowem ;))) Może jest to chore... ale właśnie tak było

Mimo iż nie jest to wersja kolekcjonerska :) budził duży respekt wśród kierowców, europa z lekkim poszanowaniem, polska jak to polska głowy poukrecane.  Trasa była warta wszystkiech pieniążków średnia 13/100 km przy przyduszonym garnku to chyba niezły wynik. Skurczybyk... już nie mogę sie doczekać wrażenia jazdy na wszystkich garach :)))) No i tak mozna by było pisać i pisać.... od paru lat marzyłem o tym aucie... nie miałem pojęcia co to oznacza... za kilka lat bedziemy razem... mam nadzieje że mnie polubi...

KERMIT

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2008, 13:19:44 pm »
 :-witamy

dani

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 09, 2008, 23:54:59 pm »
Kiciak został kupiony podczas zwyczajnych odwiedzin u znajomych w UK. Przypadkiem byłem świadkiem kłutni sasiadów, w której to żona katowała epitetami swojego męża iż przyprowadził kolejnego kotka do domu - a miał to być  ich czwarty jagu w "szczęsliwej" rodzinie. Chłopina nie wytrzymał ciśnienia a ja wykorzystałem chwilę i po wielkich obietnicach że będzie mu u mnie dobrze - zostałem szcęśliwym zwycięzcą "stałego debetu na karcie" - jagusia :). Toć cała jego historia. Kris - tak ma kolo na imię - piszę chyba co dwa dni maila z zapytaniem czy juz coś zacząłem robić a jesli tak to mam to udokumentować na zdjęciach i mu wysłać - oczywiście są to prośby :)))

I muszę Wam powiedzieć, kotek stoi w serwisie tydzień czasu ( leczą mu serduszko) i cholera tęskno troszkę za smrodkiem lekko zatęchniętej skóry ;)

Nochal

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 10, 2008, 10:12:20 am »
Ale to anglik jest? W sensie że kierownica - ten teges - nie z tej strony? Przerabiasz go?

dani

  • Gość
Odp: By zasilać szeregi !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 13, 2008, 21:47:47 pm »
anglik pełną kocią buzią. Zadnych przekładek, zarejestrowałem kotka na siebie w UK! opłaciłem ubezpieczenie na rok czasu i problem z głowy. Jazda jest tym przyjemniejsza bo nieco inna :)