Autor Wątek: Co to za wtyczka??  (Przeczytany 4944 razy)

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Co to za wtyczka??
« dnia: Luty 28, 2011, 15:32:22 pm »
Pod siedzeniem z tyłu od strony kierowcy znalazłem wtyczkę fot1. Do czego ona może służyć? Fot2 przedstawia wtyczkę w środku.
X-Type 2.0D 2005

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2011, 15:32:56 pm »
Kolejne moje pytanie to czy mając (fot3) przełącznik od awaryjnych i miejsce na guziki od podgrzewanych foteli trzeba jeszcze dokładać maty w środku foteli? Czy wystarczy tylko same guziki?
X-Type 2.0D 2005

Tajfunek

  • Gość
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2011, 15:48:47 pm »
Kolejne moje pytanie to czy mając (fot3) przełącznik od awaryjnych i miejsce na guziki od podgrzewanych foteli trzeba jeszcze dokładać maty w środku foteli? Czy wystarczy tylko same guziki?


Tak, trzeba, albo nowe siedzenia z podgrzewaniem.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2011, 17:02:10 pm »
hej, nie moglem zlokalizowac ta wtyczke w schemacie elektrycznym, wiec nie powiem. a czemu ta wtyczka ciebie
tak interesuje?

jezeli chodzi o podgrzewanie foteli, to potrzebujesz nie tylko sama mate, ale takze modul (seat heater module),
ktory znajduje sie pod siedzeniem. bedzie to droga impreza, jezeli chcesz to wykonac z elementami orygynalnimi,
ale moze znajdziesz, jak pisal tajfunek, uzywanych.

na angielskim forum jest kolega, ktory zamontowal zwykla mata grzejaca w fotelach i jest tam (po angielsku)
instrukcja jak to zrobic. wyglada na sporo robote, tutaj masz link:

http://www.jaguarforum.co.uk/viewtopic.php?f=14&t=7221


Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2011, 17:15:43 pm »
Co do podgrzewanych foteli to raczej tego nie będę zakładał. Bo aż tak mi nie są potrzebne, wolę zainwestować te pieniądze w jakąś inną część w samochodzie. A co do wtyczki to ciekawi mnie co można do niej podłączyć. Tak mnie naszła myśl czy to nie jest wtyczka od zmieniarki?
X-Type 2.0D 2005

Rob_W

  • Gość
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2011, 17:20:25 pm »
Co do podgrzewanych foteli to raczej tego nie będę zakładał. Bo aż tak mi nie są potrzebne, wolę zainwestować te pieniądze w jakąś inną część w samochodzie.

Wierz mi, że nie ma nic przyjemniejszego zimą niż wejść do zimnego samochodu i już po chwili czuć pod sobą ciepłe siedzenie  (bez skojarzeń proszę  :-chyt  :-gwizd)

lexxus

  • Gość
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2011, 18:58:37 pm »
A czy to nie jest wtyczka do podłączenia elektrycznego sterowania foteli?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2011, 19:02:27 pm »
ale to jest chyba pod tylna kanapa ? tam nie ma sterowanie chyba ?

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2011, 20:15:18 pm »
To raczej nie jest wtyczka od sterowania foteli, ona jest ona umieszczona bezpośrednio w tylnim siedzeniu pasażera trzeba kanapę podnieść żeby ją zobaczyć, jak coś to mogę jutro inne fotki porobić. Pozdrawiam
X-Type 2.0D 2005

Sonix

  • Gość
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2011, 22:17:00 pm »
Co do podgrzewanych foteli to raczej tego nie będę zakładał. Bo aż tak mi nie są potrzebne, wolę zainwestować te pieniądze w jakąś inną część w samochodzie.

Wierz mi, że nie ma nic przyjemniejszego zimą niż wejść do zimnego samochodu i już po chwili czuć pod sobą ciepłe siedzenie  (bez skojarzeń proszę  :-chyt  :-gwizd)

O nie nie.. Nie zgodze się z tobą :) To jest k...wo ;)
Miałem podgrzewanie foteli w TT i jak przesadzisz z dogrzewaniem i wyskoczysz na zimno to na następny dzień z łozka nie wstaniesz, tak cie korzonki napierniczaja.. Przetestowane.. :D

Sonix

  • Gość
Odp: Co to za wtyczka??
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2011, 22:50:03 pm »
A żeby nie zakładać następnego tematu.. też znalazłem wtyczkę do objaśnienia..

Znalazłem ja w bagażniku przy haku i module parktronicka..

Czyżby to wtyczka od bluetootha? Który mi nie działa ;)