Autor Wątek: Demontaż przednich siedzeń .  (Przeczytany 3369 razy)

borys003

  • Gość
Demontaż przednich siedzeń .
« dnia: Luty 18, 2011, 18:10:41 pm »
Witam
Postanowiłem w najbliższym czasie poprawić skóre w swoim Jagu ( s-type 99r ).
W związku z tym mam pytanie, w jaki sposób zdemontowaś siedzenia pasażera i kierowcy. Może ktoś ma jakiś schemat.
Drugie pytanie to nie działająca do końca elektryka. Przy składaniu oparcia pasażera działa jakby tylko jedna część, druga jest zablokowana i się nie rusza wogóle . Co może być tego powodem?
Pozdrawiam
Borys

rodger

  • Gość
Odp: Demontaż przednich siedzeń .
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2011, 20:59:48 pm »
Normalnie fotel jest monowany na 4 śruby w jagu jeszcze nie wykecałem. Pamiętaj żeby najpierw odpiąć akumulator, bo błąd poduszek wyskoczy. C do mechniki fotela to ciężko bez rozkręcenia  :- pojecia

borys003

  • Gość
Odp: Demontaż przednich siedzeń .
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2011, 21:24:17 pm »
a jak odepne akumulator , wyciagne siedzenie pasazera, dam do bszycia, to bede mogł normalnie jezdzic czy nic z tego nie bedzie i auto musi stac?

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Demontaż przednich siedzeń .
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2011, 22:10:47 pm »
a może wrzuć jakieś fotki ? może "gliptone" pomoże ?

borys003

  • Gość
Odp: Demontaż przednich siedzeń .
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2011, 22:20:08 pm »
nie no mam dwie dziury prawie jak 5 zł i mocna popekana skore w 2 miejscach od pasa, poza tym skora na siedzisku jest strasznie twarda, bo ktoś nieumiejetnie probowal ja lakierowac. ale fotki wrzuce, przy czym mam już tapicera który sie podaj i zrobi porzadnie:] a fotki wrzuce jutro po poludniu

rodger

  • Gość
Odp: Demontaż przednich siedzeń .
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2011, 22:28:16 pm »
A nie będzie taniej kupić użwany fotel??? Jak będziesz jeździłbez fotela to wyskoczy błąd poduszek, będzies zmusiał podpiąć skaner i resetować.

borys003

  • Gość
Odp: Demontaż przednich siedzeń .
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2011, 22:51:40 pm »
obszycie częściowe 400 zł od fotela, przegladałem allegro i ciezko bylo znalezc kremowa, pikowana skore

rodger

  • Gość
Odp: Demontaż przednich siedzeń .
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2011, 10:44:43 am »
To taniocha :) a nowe to nowe :)